Kategoria: AKTUALNOŚCI

Nagrody i wyróżnienia dla młodych artystów

Wyróżnienie dla Malwiny Czarneckiej z pracowni Color Wheel w międzynarodowym biennale, a także nagrody dla Antoniego Tomaszewskiego i Malwiny Czarneckiej oraz wyróżnienie dla Maurycego Błaszko w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym „Grafika 2023”. Wychowankowie Elżbiety Krzywickiej...

Kartki pod choinkę dla małych pacjentów

Zapraszamy do udziału w czwartej edycji naszej akcji charytatywnej „Kartki pod choinkę”. Razem ze Stowarzyszeniem „Życie z chorobą nie musi być smutne” namawiamy Was do własnoręcznego przygotowania kartek świątecznych wraz z autorskimi życzeniami.

Koncert: Demex i Młynarski (Galeria zdjęć)

Wojciech Młynarski to główny bohater koncertu, na który zaprosił Zespół Demex. W programie znalazły się zarówno piosenki śpiewane, jak i napisane przez tego artystę. Dodatkowo usłyszeliśmy utwory, które Młynarski tłumaczył na język polski.

Polska Niepodległa

W 105 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, świętowaliśmy w MDK i podczas miejskich obchodów. Więcej zdjęć znajdziecie na naszym facebookowym profilu.

Konkurs „Świąteczna ozdoba choinkowa”

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu „Świąteczna ozdoba choinkowa”. Na wasze prace, wraz z wypełnionymi kartami informacyjnymi, czekamy do 6 grudnia. Prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Sukcesy wychowanek pracowni Color Wheel

Dwie wychowanki pracowni plastycznej Color Wheel, mogą się pochwalić udanym startem w konkursach, których tematem była przyroda i ekologia. Nela Birus zdobyła I miejsce w Konkursie Plastycznym „Malujemy wiatr”, zaś Julia Oliwiak została laureatką...

Udany początek nowego sezonu konkursowego

Sześć razy ZŁOTO, pięć razy SREBRO i raz BRĄZ – BALLO w wielkim stylu rozpoczęło nowy sezon konkursowy. Trzydziestu siedmiu tancerzy Zespołu Tańca Jazzowego BALLO wzięło udział w XVII Ogólnopolskim Turnieju Formacji Tanecznych oraz...

Nasze pasje w bibliotece

Lubimy, gdy nas zapraszacie do siebie. Ostatnio gościliśmy w Chełmskiej Bibliotece Publicznej. Na Festyn-Kiermasz „Zainteresowania, PASJE, Hobby” zaprosiło nas Stowarzyszenie Werwa. Dziękujemy.

Skip to content