Nagrody i wyróżnienia dla młodych artystów

Wyróżnienie dla Malwiny Czarneckiej z pracowni Color Wheel w międzynarodowym biennale, a także nagrody dla Antoniego Tomaszewskiego i Malwiny Czarneckiej oraz wyróżnienie dla Maurycego Błaszko w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym „Grafika 2023”. Wychowankowie Elżbiety Krzywickiej mają dobrą passę.

Praca graficzna Malwiny Czarneckiej z pracowni Color Wheel , linoryt barwny na płytę traconą pt. „Wiosna”, została wyróżniona udziałem w wystawie w XXXIII Międzynarodowym Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży. Na konkurs nadesłano 4940 prac z 30 krajów. Do zestawu wystawowego zakwalifikowano 684 prace z 26 krajów.
To nie koniec sukcesów podopiecznych Elżbiety Krzywickiej. Jej wychowankowie Antoni Tomaszewski i Malwina Czarnecka otrzymali też nagrody w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym „Grafika 2023”. Z kolei praca Maurycego Błaszko została wyróżniona udziałem w wystawie pokonkursowej.
Na konkurs zgłoszono 354 prac graficznych z 11 województw, a 24 listopada odbyło się uroczyste podsumowanie, wręczenie nagród i dyplomów, oraz wernisaż wystawy.

Możesz również polubić…