PRACOWNIA DŹWIĘKU I OBRAZU „BEAT BUILDES”

W Pracowni Dźwięku i Obrazu działają: grupy wokalno-instrumentalne Małolaci i Nieletni oraz Edukacyjne Studio Nagrań.

Grupa Małolaci (grupa młodsza w wieku 8-13 lat) i grupa Nieletni (grupa starsza w wieku 13-17 lat) – na zajęciach gramy i śpiewamy utwory znane, ale również tworzymy własne. Uczymy się muzyki i miłości do niej. Wspieramy i dopełniamy edukację w szkole muzycznej, dając dzieciom i młodzieży możliwość grania w większym zespole. Uczestnicy niejako z automatu przynależą też do grupy Edukacyjne Studio Nagrań, gdzie uczymy się technicznych aspektów pracy z dźwiękiem i obrazem. Nagrywanie reklam, tik toków czy słuchowisk to również elementy edukacji studia.

Edukacyjne studio nagrań to zajęcia rozszerzające dla członków grup Małolaci i Nieletni, w której głębiej przyglądamy się dźwiękom, instrumentom i ich roli w muzyce i świecie który nas otacza. Zajęcia odbywają się w studio nagrań, wyposażonym we wszystko, czego potrzebuje współczesny muzyk, producent, reportażysta, YouTuber czy Tik-Tok’er.

Zapraszamy zdolną, chętną młodzież i dzieciaki do uczestnictwa w tej arcyciekawej formie spędzania czasu w sposób kreatywny i wyjątkowy.

Nauczyciel: Łukasz Żebrowski

Skip to content