Teatr na Poduszkach

Zapraszamy do naszego Teatru na Poduszkach. Pierwszy spektakl już 23 października. Będzie to „3 X Królewna, 3 X Smok” w wykonaniu Teatru pod Orzełkiem. Bezpłatne wejściówki dostępne od 18 października od godz. 12 w MDK przy Pocztowej 41.

Twórcy o spektaklu: „Aktorzy opowiadają trzy historie o królewnach. Choć wszystkie bajki zaczynają się tak samo, to w zależności od charakteru królewny, Złośnicy, Beksy lub Roztropnej dalszy ciąg jest zupełnie inny. Dzieci utożsamiając się z bohaterkami bajki uczą się, że w różnych sytuacjach życia mogą zachować się dobrze lub źle, a najlepszym orężem w walce z bajkowym Smokiem jak i codziennymi strachami jest uśmiech i rozwaga, a nie płacz i złość. Różnorodne formy lalek: kukły, maski, lalka trikowa”.

Dwa kolejne spektakle w jesiennym repertuarze Teatru na Poduszkach:
20 listopada „Legendy polskie” – Teatr CoNieco z Białegostoku
11 grudnia „Arka wszystkich świętych” – Teatr Form Wielu z Płocka.

Wszystkie spektakle rozpoczynają się o godz. 12 w sali teatralnej MDK (ul. Pocztowa 41). Na wszystkie obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne w MDK w tygodniu poprzedzającym konkretne przedstawienia.