BALLO w krainie teatru na „Alicji w krainie czarów”

W ubiegły piątek, 13 grudnia pięćdziesięcioosobowa delegacja Zespołu Tańca Jazzowego BALLO odwiedziła Kielce, a dokładnie Kielecki Teatr Tańca. Tym razem dzieci, młodzież i rodzice BALLO obejrzeli spektakl pt.”Alicja w krainie czarów” w choreografii Elżbiety Pańtak i Grzegorza Pańtaka.

Na scenie mogli podziwiać profesjonalnych artystów (m.in znanych tancerkom BALLO Małgorzatę Ziółkowską, Joannę Polowczyk i Aleksandra Staniszewskiego) oraz wychowanków Szkoły Tańca Kieleckiego Teatru Tańca. Bajeczny spektakl oraz tradycyjny spacer po urokliwych Kielcach na dobre wprowadziły uczestników wycieczki w świąteczny klimat.

Zespół Tańca Jazzowego BALLO nie może się doczekać kiedy po raz kolejny zawita do zaprzyjaźnionego Kieleckiego Teatru Tańca. Będzie to już za kilka miesięcy – w marcu 2020 roku. Na ten czas zaplanowana jest premiera kolejnego familijnego spektaklu pt. „Kopciuszek”. Chełmska publiczność jest bardzo ciekawa czy dorówna spektakularnym „Dziadkowi do orzechów” i „Alicji w krainie czarów”.