BALLO wśród stypendystów

W dniu 10 grudnia 2018r. w „Sali Błękitnej” Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2018/2019.

W uroczystości udział wzięli Przemysław Czarnek – Wojewoda Lubelski, Agata Grula – Dyrektor Generalny Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego, Teresa Misiuk – Lubelski Kurator Oświaty, a także przedstawiciele lubelskiego środowiska akademickiego, organów prowadzących i samorządów, dyrektorzy szkół, nauczyciele i opiekunowie oraz stypendyści. Zaproszenie przyjęła również Joanna Wilkołaska – Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie oraz Sabina Englot – nauczyciel tańca jazzowego.
Uroczystość uświetniła Mini Formacja Zespołu Tańca Jazzowego BALLO z Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie. Natalia Celińska, Paulina Ćwikła, Wiktoria Kozik, Zuzanna Paluch i Nikoletta Szulc zaprezentowały choreografię pt. „Wdzięczni za niepodległość”.