Dwa miejsca na podium…

Dwa miejsca na podium – w tym jedno najwyższe. Tancerze Klubu Boogie Twist z MDK pokazali w ostatni weekend prawdziwą klasę podczas BoogieMania Online Edition.

Z ośmiu par Klubu Boogie Twist, które stanęły do rywalizacji aż sześć znalazło się w ścisłym finale. – Dla nas to ogromny sukces i radość, bo po poluzowaniu obostrzeń, mieliśmy tylko dwa tygodnie na przygotowania – mówi prowadząca tancerzy Ewa Harańczyk.
Nasze pary wystartowały w kategorii do lat 13. Najlepiej wypadli Oliwia Bejda i Maurycy Miazga zajmując pierwsze miejsce. Również na podium – na miejscu trzecim – znaleźli się Zofia Sobczyk i Mikołaj Artel.

Dodatkowo do finału dostali się: Nikola Wójtowicz i Adam Arabas (czwarte miejsce), Daria Tomaszewska i Tomasz Oleszczyński (V miejsce), Nikola Koman i Alan Mołodecki (szóste miejsce) oraz Rozalia Bielak i Emanuel Błaszko (siódme miejsce)
– Wszyscy liczymy, że jeszcze w tym roku zobaczymy ich wszystkich na scenie podczas Mistrzostw Polski Boogie Woogie w Chełmie i trzymamy kciuki, aby powtórzyli swój sukces – dodaje Ewa Harańczyk.

Zobacz także