Eko-Warsztaty Młodzieżowego Domu Kultury i Galerii Chełm

Eko-Warsztaty Młodzieżowego Domu Kultury i Galerii Chełm to było bardzo interesujące spędzenie czasu. W sobotę 12 czerwca, nauczyciele MDK zaprosili dzieci do udziału w zajęciach plastycznych na parkingu Galerii.

Wspólne zdobienie papierowych torebek, konstruowanie modeli samolotów jak również robienie zawieszek z papierowych kręciołków i uwielbiane przez dzieci slimy. Dodatkową atrakcja był z pewnością  spektakl – oczywiście o tematyce ekologicznej. Uczestnicy warsztatów obejrzeli przedstawieni pt. „Ostatnie Drzewo” w wykonaniu Teatru Małe Conieco.  W programie nie zabrakło także poświęconych ekologii konkursów. Udział we wszystkich atrakcjach był bezpłatny natomiast uczestnicy konkursów otrzymali nagrody ufundowane przez Galerię Chełm.