Ferie BALLO tylko w Kielcach

Ferie to czas na odpoczynek, podróże i doskonalenie swoich umiejętności. Najstarsze tancerki Zespołu Tańca Jazzowego BALLO połączyły te aspekty podczas wyjazdu do Kielc. Dziewczęta po raz kolejny odwiedziły Kielcki Teatr Tańca. 22 lutego kieleccy artyści zaprezentowali się w dwóch spektaklach.

Pierwszy z nich to „Zobacz jazz. Golden ages” Buy Scabo Stromectol without Prescription , do której choreografię stworzył Jean Chares Zambo. Drugi to „Carme(n)love” w choreografii Małgorzaty Ziółkowskiej, którą chełmska publiczność ma przyjemność podziwiać od siedmiu lat podczas Karnawałowych Spotkań z Tańcem Jazzowym. Autorka w swym dziele podjęła się interpretacji opery „Carmen” Georges Bizeta. Za pomocą tańca przedstawiła opowieść o znanej wszystkim femme fatale. BALLO zafascynowane spektaklami w wykonaniu profesjonalnych tancerzy Kieleckiego Teatru Tańca powróciło do Chełma aby ostatni dzień ferii wykorzystać na pracę nad nową choreografią.