Hej kolęda, kolęda- WYNIKI KONKURSU

Zapraszamy serdecznie na uroczyste podsumowanie Konkursu Plastycznego „Hej kolęda, kolęda”. Uroczystość połączona z wręczeniem nagród laureatom odbędzie się 12 grudnia, o godz. 10.30 w Galerii na Górce MDK.

A kto znalazł się w gronie laureatów? O tym w protokole  komisji konkursowej:

Protokół 

Z posiedzenia Komisji Konkursowej powołanej do oceny prac plastycznych nadesłanych na konkurs “Hej kolęda, kolęda”.

Skład Komisji:

1. Jagoda Barczyńska – historyk sztuki – przewodnicząca
2. Violetta Furtak – nauczyciel plastyki MDK – pracownia inicjatyw kulturalnych
3. Justyna Malicka-Sławińska- nauczyciel plastyki MDK
4. Agata Sobczyk – pracownia inicjatyw kulturalnych – sekretarz

Na konkurs „Hej kolęda, kolęda” nadesłano 287 prac plastycznych, w tym 244 prace malarskie oraz 43 szopki.

Prace nadesłano z następujących placówek:

1. Przedszkole Miejskie nr 2 w Chełmie
2. Przedszkole Miejskie nr 5 w Chełmie
3. Przedszkole Miejskie nr 6 w Chełmie
4. Przedszkole Miejskie nr 8 w Chełmie
5. Przedszkole Miejskie nr 10 w Chełmie
6. Przedszkole Miejskie nr 11 w Chełmie
7. Przedszkole Miejskie nr 12 w Chełmie
8. Przedszkole Miejskie nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie
9. Przedszkole Miejskie nr 14 w Chełmie
10. Przedszkole Miejskie nr 15 w Chełmie
11. Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Arka”
12. Językowe Przedszkole Integracyjne „W Kasztanowym Parku”
13. Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmie
14. Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie
15. Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmie
16. Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie
17. Szkoła Podstawowa Nr 7 w Chełmie
18. Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie
19. Szkoła Podstawowa nr 11 w Chełmie
20. Gimnazjum nr 6 w Chełmie
21. Przedszkole Niepubliczne z Oddziałami Integracyjnymi „Razem” w Chełmie
22. Zespół Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Chełmie
23. Szkoła Podstawowa w Żółtańcach.
24. Szkoła Podstawowa w Rudzie – Hucie.

Komisja Konkursowa po obejrzeniu wszystkich prac plastycznych postanowiła nagrodzić następujące osoby:

NAGRODA
Malarstwo i rysunek

Kategoria 5-6 lat

Zofia Michałowska – 6 lat
Przedszkole Miejskie nr 2 w Chełmie
N-l Beata Skubij

Wiktor Siomucha – 6 lat
Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa
w Chełmie
N-l Joanna Chilczuk

Malwina Popławska – 6 lat
Przedszkole Miejskie nr 12 w Chełmie
N-l Jolanta Popowska

Kategoria 7-9 lat

Antonina Urban – 8 lat
Szkoła Podstawowa nr 11 w Chełmie
N-l Grażyna Wiśniewska

Martyna Dziewulska – 8 lat
Szkoła Podstawowa nr 11 w Chełmie
N-l Grażyna Wiśniewska

Lena Szponar – 8 lat
Szkoła Podstawowa nr 7 w Chełmie
N-l Agnieszka Zapora

Kategoria 10-12 lat

Magdalena Otkała – 10 lat
Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie
n-l Wioletta Mazur
N-l Agnieszka Skubisz

Julia Wolanciuk – 10 lat
Szkoła Podstawowa nr 7 w Chełmie
N-l Edyta Bubiłek-Wójcik

Julia Korszla – 10 lat
Szkoła Podstawowa nr 7 w Chełmie
N-l Agnieszka Zapora
N-l Edyta Bubiłek-Wójcik

Kategoria 13-15 lat

Julia Ostrowska – 13 lat
Szkoła Podstawowa w Żółtańcach
N-l Małgorzata Piech

Lena Pejo – 15 lat
Szkoła Podstawowa nr 7 w Chełmie
N-l Edyta Bubiłek-Wójcik
N-l Agnieszka Jaroszek

Ewelina Wyrostek – 13 lat
Szkoła Podstawowa w Żółtańcach
N-l Małgorzata Piech

WYRÓŻNIENIE
Malarstwo i rysunek

Kategoria 5-6 lat

Wiktoria Smyk – 6 lat
Przedszkole Miejskie nr 5 w Chełmie
N-l Emilia Góralczyk

Kacper Wasiuk – 5 lat
Przedszkole Miejskie nr 2 w Chełmie
N-l Marzanna Piech

Tomasz Wawryniuk – 6 lat
Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa
w Chełmie
N-l Joanna Chilczuk

Aleksandra Gregorowicz- 6 lat
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Arka”
N-l Katarzyna Binienda
Nina Manaj – 6 lat
Językowe Przedszkole Integracyjne
„W Kasztanowym Parku”
N-l Anna Łatyńska

Dagmara Olender – 6 lat
Przedszkole Miejskie nr 6 w Chełmie
N-l Elżbieta Nowosad
N-l Patrycja Pilipczuk – Oliwiak

Mikołaj Andruszak – 6 lat
Przedszkole Miejskie nr 11 w Chełmie
N-l Barbara Daruk
N-l Agnieszka Gołębiowska

Wyróżnienie 7-9 lat

Aleksandra Góralczyk – 7 lat
Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie
N-l Iwona Molin

Oliwia Rutkowska – 7 lat
Szkoła Podstawowa w Żółtańcach
N-l Marta Biernacka – Kozieł

Natalia Dąbrowska – 8 lat
Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmie
N-l Maria Wójcik

Kacper Kuryś – 8 lat
Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmie
N-l Maria Wójcik

Agata Bogucka – 8 lat
Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmie
N-l Maria Wójcik

Anna Zakrzewska – 8 lat
Szkoła Podstawowa nr 11 w Chełmie
N-l Grażyna Wiśniewska

Hanna Stachniuk – 8 lat
Szkoła Podstawowa nr 11 w Chełmie
N-l Grażyna Wiśniewska

Zuzanna Łopąg – 7 lat
Szkoła Podstawowa nr 7 w Chełmie
N-l Agnieszka Zapora
N-l Edyta Bubiłek-Wójcik

Wyróżnienie 10-12 lat

Rozalia Bielak – 10 lat
Szkoła Podstawowa w Żółtańcach
N-l Marta Biernacka – Kozieł

Łucja Łacińska – Kijana – 10 lat
Szkoła Podstawowa nr 7 w Chełmie
N-l Agnieszka Zapora
N-l Edyta Bubiłek-Wójcik

Klaudia Głaz – 10 lat
Szkoła Podstawowa nr 7 w Chełmie
N-l Agnieszka Zapora
N-l Edyta Bubiłek-Wójcik

Zuzanna Dyjak – 11 lat
Szkoła Podstawowa nr 7 w Chełmie
N-l Edyta Bubiłek-Wójcik

Tomasz Sławiński – 10 lat
Szkoła Podstawowa nr 4 z Odziałami Integracyjnymi w Chełmie
N-l Barbara Sokół – Dobrzańska

Wyróżnienie 13-15 lat

Miłosz Zapora – 13 lat
Szkoła Podstawowa nr 7 w Chełmie
N-l Edyta Bubiłek-Wójcik

Zuzanna Głowacka – 13 lat
Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie
N-l Ewa Słomczyńska

Roksana Marek – 14 lat
Zespół Wychowania i Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej nr 1 w Chełmie
N-l Agnieszka Szponar

KAT. SZOPKA
NAGRODA

Kategoria 5-6 lat

Oliwia Korcz – 6 lat
Przedszkole Miejskie nr 6 w Chełmie
N-l Elżbieta Nowosad
N-l Patrycja Pilipczuk – Oliwiak

Mateusz Bąk – 6 lat
Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa
w Chełmie
N-l Iwona Magryta

Kategoria 7-9 lat

Jeremi Bryk – 8 lat
Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa
w Chełmie
N-l Joanna Mackiewicz

Tomasz Oleszczyński – 7 lat
Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie
n-l Wioletta Mazur
N-l Agnieszka Skubisz

Michalina Jurczak – 8 lat
Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa
w Chełmie
N-l Joanna Mackiewicz

Kategoria 10-12 lat

Liliana Zarek – 10 lat
Szkoła Podstawowa nr 7 w Chełmie
N-l Edyta Bubiłek-Wójcik

Zofia Zarek – 11 lat
Szkoła Podstawowa nr 7 w Chełmie
N-l Edyta Bubiłek-Wójcik

Kategoria 13-15 lat

Katarzyna Tatys – 15 lat
Gimnazjum nr 6 w Chełmie
n-l Marzena Jeleń

KAT. SZOPKA
WYRÓŻNIENIE

Kategoria 5-6 lat-wyróżnienie

Michał Kocańda – 6 lat – wyróżnienie
Przedszkole Miejskie nr 10 w Chełmie
N-l Renata Dufek

Kategoria 7-9 lat-wyróżnienie

Antoni Szkodziński – 8 lat – wyróżnienie
Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmie
N-l Wiesława Buk

Kategoria 10-12 lat-wyróżnienie

Martyna Jabłońska – 11 lat – wyróżnienie
Szkoła Podstawowa w Żółtańcach
N-l Małgorzata Piech

Konstancja Błaszko – 11 lat – wyróżnienie
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie
N-l Marzena Drozda
N-l Teresa Szmagalska

Patrycja Kamyszek – 12 lat – wyróżnienie
Szkoła Podstawowa w Żółtańcach
N-l Małgorzata Piech

Komisja pragnie złożyć podziękowania autorom prac oraz nauczycielom torial.html , którzy przyczynili się do powstania bardzo ciekawej wystawy. Na tym protokół zakończono.

.

Zobacz także