IMPRO TEATR – dla dzieci i młodzieży

Impro Teatr zaprasza…

IMPRO TEATR
Warsztaty z improwizacji teatralnej dla dzieci!

Nauka improwizacji przez zabawę i ćwiczenia doskonali umiejętności koncentracji, aktywnego słuchania, rozbudza wyobraźnię, uczy współpracy i szybkiego reagowania. Wspólne działanie i akceptacja pomysłów w budowaniu historii sprawia, że każde dziecko w grupie czuje się potrzebne.
Efektem pracy są spektakle powstające na oczach publiczności i z ich udziałem!

Impro to zabawa przez teatr i teatr przez zabawę!
Zapraszamy dzieci w wieku od 10 do 13 lat.
Zajęcia poprowadzi Barbara Szarwiło.

IMPRO TEATR
Grupa młodzieżowa!

Chcesz poznać podstawy improwizacji teatralnej? Chcesz rozwinąć swoją kreatywność, spontaniczność, otwartość? A może to właśnie z nimi masz problem? Tak czy inaczej te zajęcia są właśnie dla Ciebie. W impro każdy błąd to prezent, a każda propozycja jest akceptowana. Impro to teatr, który powstaje tu i teraz na oczach publiczności. Udział w zajęciach to szansa na stworzenie grupy, z którą podbijecie serca publiczności dając jej moc energii i radości! Mile widziane osoby grające na instrumentach muzycznych!
Zajęcia poprowadzi Barbara Szarwiło.

Zapraszamy osoby od 15 do 21 lat.

Karty zgłoszenia prosimy składać od 7 września. Liczba miejsc ograniczona

Deklaracje uczestnictwa są do pobrania w formacie „pdf” oraz edytowalnym „ms word” na stronie internetowej jak również w załącznikach dostępnych poniżej:

W formacie pdf

W edytowalnym formacie ms word

Prosimy również o pobranie i wypełnianie Klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz zgody na rozpowszechnianie wizerunku:

W formacie pdf

W edytowalnym formacie ms Word

W związku z epidemią COVID-19 oraz z obowiązującymi z nią zasadami, informujemy że deklaracje można wysyłać bez podpisu na adres meilowy MDK – mdk.chelm@gmail.com – lub przekazać osobiście przy furtce placówki na ul. Pocztowej 4, uprzednio kontaktując się telefonicznie.
Zachęcamy jednak do skorzystania z drogi meilowej.

.