Kamera nas lubi

Choć wakacje w pełni, to tancerze z Klubu Boogie Opus Twist Kids intensywnie pracują. Po tym, jak szóstego lipca wzięli udział w nagraniu programu TVP Info w Twoim Mieście, od razu otrzymali kolejną propozycję telewizyjnego występu. Tym razem chodziło o „Poranek między Wisłą i Bugiem”.
Program realizowany był na żywo 15 lipca w studio TVP w Lublinie. Dzieci zaprezentowały się w dwóch choreografiach. Ich taneczna energia okazała się zaraźliwa do tego stopnia, że w pewnym momencie dołączyli do nich także prowadzący program.
Nasza poniedziałkowa wizyta w telewizji nie ograniczyła się tylko do tanecznego pokazu. Na wizji pojawiła się również dyrektor MDK Joanna Wilkołaska, która opowiedziała o naszej placówce i ofercie. Z kolei o pracy z tancerzami mówiła Ewa Harańczyk, która na co dzień pracuje z tancerzami KBOT.
Przygoda z telewizją wywarła ogromny wpływ na naszych tancerzy, dowartościowała ich, zainspirowała do intensywniejszej pracy i dodała pewności siebie. Ponadto Klub Boogie Opus Twist Kids przyczynił się do propagowania muzyki i tańca boogie woogie oraz MDK.
Czekamy na kolejne propozycje.

 

 

 

 

Zobacz także