Karnawałowe Spotkania z Tańcem Jazzowym już po raz VII

Karnawałowe Spotkania z Tańcem Jazzowym na stałe wpisały się w kulturalny kalendarz Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie oraz naszego miasta. W tym roku, 20 stycznia odbyła się siódma edycja tego tanecznego koncertu.

Na scenie pojawili się organizatorzy – Zespół Tańca Jazzowego BALLO pod kierunkiem Sabiny Englot oraz przybyli goście. Zaproszenie przyjęli: Klub Tańca Towarzyskiego IMPULS z Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju, Małgorzata Ziółkowska reprezentująca Kielecki Teatr Tańca oraz Fabian Fejdasz. Tegoroczne Spotkania z Tańcem Jazzowym zgromadziły największą liczbę widzów od 2013 roku. Na kolejne koncerty, tym razem z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca, Zespół Tańca Jazzowego BALLO zaprasza 8 maja.

fot.  Anita Marciniewicz-Wanarska.