Kolejna edycja Chełmskich Wakacji Teatralnych

Już po raz dziewiąty Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie zaprasza całe rodziny na plenerowe spektakle w ramach Chełmskich Wakacji Teatralnych i projektu profilaktycznego „Nie, dziękuję”. Podczas tegorocznych wakacji obejrzymy cztery przedstawienia.
Naszą przygodę z teatrem zaczynamy 13 lipca spektaklem „Nie tylko o brzydkim kaczątku” w wykonaniu Teatru „CoNieco” Z Białegostoku. 27 lipca zobaczymy „Kopciuszka” Teatru Piaskowej Animacji.
Kolejne dwa spotkania zaplanowaliśmy na sierpień. 10 sierpnia przyjedzie Teatr Nemno z Rzeszowa ze spektaklem „Trzy świnki”, a 24 sierpnia wystąpią Skrzaty z Lublina ze spektaklem „Podróż na koniec tęczy”.
Wstęp na przedstawienia jest bezpłatny. Wszystkie rozpoczynają się o godz. 17.
„Kopciuszka” Teatru Animacji Piaskowej obejrzymy w sali teatralnej Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Pocztowej 41. Na ten spektakl obowiązują bezpłatne wejściówki.
Na trzy pozostałe spektakle zapraszamy na dziedziniec I LO user.html , ul. Czarnieckiego 8. W razie niepogody schronimy się w sali gimnastycznej.
Projekt „Nie, dziękuję” i Chełmskie Wakacje Teatralne są współfinansowane z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chełmie.