Kolorowy Dzień Dziecka z MDK

Sobota 1 czerwca to był wyjątkowy dzień. Jak wszyscy wiedzą ta data to Dzień Dziecka. Tego dnia do Amfiteatru w Kumowej Dolinie przybyło mnóstwo dzieci a nawet rodziców i babcie z dziadkami.

Wszyscy wyśmienicie się bawili. Wśród wielu atrakcji takich jak zjeżdżalnie, konkursy z nagrodami, pokazy służb mundurowych, na scenie amfiteatru odbyła się oczywiście część artystyczna.
Wśród występów grup tanecznych między innymi z Chełmskiego Domu Kultury, jak i spektaklu teatralnego dla dzieci na samym początku popisów na scenie wystąpiły formy artystyczne z Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie. Zaśpiewały wszystkie grupy Zespołu wokalnego Demex a zaraz po nich było już tylko energicznie i taneczne miedzy innymi z Klubem Boogie Opus Twist, Zespołem Tańca Jazzowego Ballo, Formacją Tańca nowoczesnego Dance Team i Małym Fotonem.
Podczas całego koncertu z latających modeli samolotów wykonanych w Pracowni modelarskiej Dedal i Ikar z MDK – spadały … cukierki.
Z pewnością niespodzianką i wyjątkową atrakcją była taneczna Zumba w wykonaniu wszystkich grup z Klubu Boogie Opus Twist. Atrakcja była na tyle wyjątkowa bo Zumbę wraz z KBOT mogli zatańczyć wszyscy uczestnicy Kolorowego Dnia Dziecka.