Kompletujemy sprzęt dla Grupy Paparazzi! Pomożecie?

Kochani! Mamy do Was ogromną prośbę o wsparcie finansowe naszego studio fotograficznego! Działamy od 2007 roku i dopiero teraz jesteśmy w posiadaniu pięknej pracowni fotograficznej, którą z pomocą sponsorów doposażyliśmy o stół i stołki, kotary, trzy tła fotograficzne czy kanapę.

Jednakże, sprzęt który mieliśmy w użyciu przez lata, ze względu na ciągłe jego przemieszczanie, składnie i rozkładanie jest już zniszczony i wybrakowany. Brakuje nam statywów i lamp fotograficznych, zestawu do mocowanie teł na ścianie czy nawet aparatów i obiektywów. Nasza placówka ciągle Nas wspiera jednak i ona ma ograniczone możliwości dlatego do Was kierujemy naszą prośbę.

Kliknij tutaj i wesprzyj Wspieram Grupę Paparazzi MDK | STOWARZYSZENIE RADY RODZICÓW PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY W CHEŁMIE na Pomagam.pl

Grupa Paparazzi jest realizatorem wielu znaczących wystaw w naszym mieście, jest również jedyną młodzieżową formą która kształci się w zakresie fotografii. Ma już na swoim koncie około 50-ciu absolwentów – i takich którzy swój los na stałe związali zawodowo z fotografią. Wiele wsparcia okazują nam profesjonaliści z miasta, którzy okazjonalnie i nieodpłatnie prowadzą dla nas warsztaty fotograficzne. Marzy nam się również ciemnia fotograficzna i możliwość kształcenia w zakresie fotografii tradycyjnej. Marzenia są drogie, wiemy o tym… ale z Waszą pomocą mogą się one spełnić:) Wierzymy, że nam pomożecie 🙂 Każda nawet najmniejsza wpłata ma ogromne dla nas znaczenie. Dziękujemy za wszelką pomoc, Grupa Paparazzi.

Zobacz także