Koncert „Impresje jazzowe dla Ukrainy”

Zapraszamy 7 marca o godzinie 18.00 do sali widowiskowej Chełmskiego Domu Kultury w Chełmie na IMPRESJE JAZZOWE DLA UKRAINY. Będzie to koncert Zespołu Tańca Jazzowego BALLO Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie dedykowany naszym przyjaciołom z Ukrainy.

Cegiełki na koncert o wartości 15 zł będzie można nabyć w dniu wydarzenia, przed wejściem do sali widowiskowej.
Na scenie zobaczymy wszystkie grupy zespołu: BALERINKA, BALLO JUNIOR, BALLO II, BALLO I oraz BALLO ART. Koncert przygotowały tancerki zespołu pod kierunkiem nauczycielki Sabiny Englot. Widzowie obejrzą układy sceniczne ułożone przez wychowanki zespołu, które w ten sposób mają okazję zaprezentować się publiczności nie tylko jako tancerki, ale również jako młode choreografki. Nie zabraknie też spektakli i choreografii autorstwa profesjonalnych i uznanych choreografów. W programie znajdą się m.in. trzy spektakle: „OSTATNI KWIAT”, „ZŁY DUCH ETANOL” i „DZIEWCZYNKA Z ZAPAŁKAMI”. Podczas koncertu zostaną zaprezentowane także trzy nowe choreografie, które będą składały się na nowy spektakl zespołu pt. „Złote myśli Małego Księcia”. Na zakończenie koncertu zaplanowane są niespodzianki taneczne.
Partnerem projektu jest Województwo Lubelskie „Lubelskie Smakuj Życie!” – www.lubelskie.pl. Patronat medialny sprawują Radio Bon Ton i Super Tydzień Chełmski.