Konkurs „Palmy i pisanki” on line

W związku z pandemią koronawirusa informujemy, że XXV Konkurs „Palmy i pisanki – polskie tradycje wielkanocne” zostanie przeprowadzony, ale w innej, stosownej do okoliczności formie. Konkurs przyjmie formę internetową i odbędzie się za pośrednictwem profilu Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie na Facebooku.

Oto nowy regulamin konkursu:
1. Samodzielnie wykonaj palmę wielkanocną lub pisankę
2. Gotową pracę (wyłącznie pracę) sfotografuj
3. Zdjęcie pracy prześlij w załączniku wiadomości na profil MDK na Facebooku do 6 kwietnia 2020 r.
4. W wiadomości dodaj dane autora pracy (imię i nazwisko, wiek-klasa, numer telefonu kontaktowego do rodziców)
5. Przesłanie zdjęcia i danych autora jest równoznaczne z akceptacją przepisów RODO
6. Prace konkursowe zaprezentujemy na profilu FB
7. Najlepsze prace wybiorą internauci. Zwyciężą te, które będą miały największą liczbę polubień
8. Głosowanie internautów potrwa do 10 kwietnia 2020 r.
9. Wyniki konkursu podamy na naszym profilu na FB w dniu 11 kwietnia 2020 r.
10. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach, w czterech podziałach wiekowych w każdej kategorii:
Kategoria palma
– przedszkola
– I-III
– IV-VI
– VII-VIII

Kategoria pisanka
– przedszkola
– I-III
– IV-VI
– VII-VIII
11. Zwycięzcy otrzymają nagrody w terminie przybliżonym do końca roku szkolnego (o dokładnej dacie poinformujemy osobno)