Lato w teatrze – spotkanie podsumowujące

Spotkanie podsumowujące w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie, zakończyło tegoroczną edycję projektu Lato w teatrze – spektakl w namiocie cyrkowym.

My także – jako jeden z liderów przedsięwzięcia tam byliśmy. To była dobra okazja, aby spotkać się z innymi uczestnikami projektu, podzielić wrażeniami i doświadczeniami, a także… snuć plany na przyszłość. Sprzyjała temu prawie rodzinna atmosfera stworzona przez Marię Babicką i Justynę Czarnotę z Instytutu Teatralnego.
Razem z nami byli także nasi partnerzy z Centrum Bibliotek i Kultury Gminy Chełm w Okszowie i Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Wojsławicach, a także przedstawiciele innych sieci: Gminnej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Rzeczniowie, Gminnej Biblioteki Publicznej w Przyłęku, Gminnego Ośrodka Kultury w Janowcu, Gminnego Ośrodka Kultury w Sarnakach, Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Mielniku oraz Łosickiego Domu Kultury.

fot. Alicja Szulc