Magiczny Dzień Dziecka z Ballo

Było magicznie, kolorowo, zaskakująco, wesoło, kreatywnie! Tak bawiły się  wychowanki Zespołu Tańca Jazzowego BALLO na specjalnie przygotowanych atrakcjach z okazji Dnia Dziecka.

BALLO w krainie czarów

Najmłodsze wychowanki Zespołu Tańca Jazzowego BALLO z Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie, Dzień Dziecka spędziły wraz z artystami Kieleckiego Teatru Tańca. W Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, w przepięknej Sali Operowej miała miejsce taneczna „Alicja w krainie czarów”. Ten familijny spektakl w choreografii Elżbiety i Grzegorza Pańtaków to prawdziwa uczta dla wszystkich sympatyków tańca. Senna pogoń głównej bohaterki za Królikiem przedstawiona została za pomocą stylów tańca jazzowego takich jak: shim sham, charleston, stepowanie, Broadway jazz oraz współczesny taniec jazzowy. Oprócz dziewięćdziesięciu minut tańca na najwyższym poziomie, naszym widzom zapierała dech w piersiach ilość występujących postaci, wspaniałe kostiumy sceniczne oraz niecodzienne rekwizyty.

Mini Formacja BALLO I na Dniu Dziecka w Przedszkolu Miejskim Nr 13 w Chełmie

„Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Mamy nadzieję, że tancerki Zespołu Tańca Jazzowego BALLO, swoim tańcem przyczyniły się do uśmiechów wychowanków Przedszkola nr 13.
Dziewczęta podczas pokazu zaprezentowały choreografie „Shallow” oraz „Chicago”. W popisie solowym zatańczyła Zofia Gębicka. Na zakończenie wizyty miał miejsce słodki poczęstunek i podziękowania za ukazanie dzieciom piękna i istoty tańca jako środka wyrazu artystycznego.

Magiczny Dzień Dziecka Balerinki

Niecodzienne stroje, fryzury, makijaże, atrakcje i konkursy przygotowane przez animatorkę sprawiły, że ten dzień BALERINKI zapamiętają na długo. Przed starszymi dziećmi BALLO dziś i jutro kolejne niespodzianki przygotowane przez ich nauczycielkę tańca.

Zespół Tańca Jazzowego BALLO – nauczyciel Sabina Englot