MDK przenosi się do internetu

W obliczu panującej w kraju i na świecie pandemii koronawirusa, wszyscy znaleźliśmy się w nowej, bardzo trudnej rzeczywistości. Nie powinniśmy wychodzić z domów, gromadzić się, musimy unikać bezpośrednich kontaktów.

Jest trudno, ale na pewno znajdziemy w sobie siłę, aby przetrwać ten kryzys. Chcemy Wam w tym pomóc tak, jak tylko potrafimy. Obecna sytuacja niestety uniemożliwia funkcjonowanie Młodzieżowego Domu Kultury na dotychczasowych zasadach. Nie możemy spotykać się i rozwijać naszych pasji w pracowniach MDK, ale możemy spotykać się w internecie. Do tego właśnie Was zachęcamy. Dbając o Wasze bezpieczeństwo i respektując przepisy prawa, zawiesiliśmy zajęcia w pracowniach, ale nie przestajemy pracować. Zapraszamy do MDKonline. Na naszym profilu na Facebooku https://www.facebook.com/MlodziezowyDomKulturywChelmie/ znajdziecie:
– nowe informacje o działalności MDKonline
– relacje z tego, jak wygląda zdalna praca w naszych pracowniach
– inspirujące i ciekawe propozycje zajęć nie tylko dla naszych wychowanków
– internetowe konkursy
– przykłady gier i zabaw dla dzieci i całych rodzin
oraz wiele innych.
Bądźcie z nami w sieci, śledźcie nasz profil FB i ZOSTAŃCIE W DOMU!