Mini Formacja „Foton” – XX Prezentacje Artystyczne II LO

Mini Formacja „Foton” działająca w Młodzieżowym Domu Kultury wzięła udział 25 kwietnia w XX Prezentacjach Artystycznych organizowanych przez II Liceum Ogólnokształcące w Chełmie. Impreza odbyła się w Chełmskim Domu Kultury.

Repertuar obejmował ponad 20 różnych występów wokalistów- zarówno solistów puttygen download windows , jak i zespołów muzycznych, a także grupy taneczne. Tancerki Fotonu zaprezentowały swoją najnowszą choreografię w kimacie tańca jazzowego i contemporary do muzyki Jessie Ware „Say You Love Me”. Premierowy występ był również debiutem w roli choreografa, wieloletniej tancerki Klubu Tańca Nowoczesnego „Foton” Dominiki Bagińskiej. Owacje widowni były największym wyznacznikiem atrakcyjności pokazu. Gratulujemy!