OŚWIADCZENIE

Odnosząc się do publikacji, która pojawiła się na na portalu społecznościowym profilu Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie, pragnę zapewnić, że nie było intencją moją, ani placówki, którą kieruję, angażowanie się w kampanię wyborczą.

Relacja z wydarzenia miała na celu promowanie młodej, zdolnej artystki, wychowanki MDK, laureatki wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów. Wychowanka ta została dodatkowo wyróżniona możliwością podarowania swojej pracy Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej, co chcieliśmy udokumentować.

Niestety wybór materiału fotograficznego, który został wyeksponowany na naszym profilu, był bardzo niefortunny, co po stwierdzeniu tego faktu zostało poprawione.
Pragnę jeszcze raz podkreślić, że celem publikacji nie była polityczna promocja kogokolwiek. Nie zamierzamy angażować się w żadne działania polityczne, a sytuacja, która wynikła, nie powinna mieć miejsca. Przyznaję, że w pełni ponoszę za nią odpowiedzialność i rozumiem słowa krytyki i oburzenia, które w związku z tym się pojawiły. Wszystkich, którzy poczuli się dotknięci publikacją, przepraszam.

Joanna Wilkołaska
dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie

Możesz również polubić…

Advertisment ad adsense adlogger