Po angielsku, po francusku

Po angielsku, po francusku – to tytuł koncertu, na który w piątek, 17 maja do Państwowej Szkoły Muzycznej zaprosił Młodzieżowy Dom Kultury. Na otwarcie, przepiękne utwory z repertuaru Edith Piaf, zaśpiewały Joanna Mielniczuk, Julia Zagoła i Dominika Jańczuk z zespołu Demex.

Wokalistkom akompaniowali: Sławomir Piędzia (akordeon), Marian Skiba (kontrabas) oraz Sebastian Piędzia (instrumenty perkusyjne).
W drugiej części koncertu popularne i lubiane utwory z repertuaru zespołu Abba zaśpiewał cały zespół Demex w składzie: Joanna Mielniczuk, Julia Zagoła, Dominika Jańczuk, Amelia Wawruszak, Julia Kowalczuk, Julia Augustynek oraz Dominik Bożyk.
Zespołowi akompaniowali: Sławomir Piędzia – tym razem na instrumentach klawiszowych, Marian Skiba na fortepianie, Sebastian Piędzia – na perkusji, Marek Pukas na gitarze oraz Łukasz Żebrowski na gitarze basowej. Koncert „Po angielsku, po francusku” przygotowali: muzyk i nauczyciel Marian Skiba oraz aktor i nauczyciel Mirosław Majewski.


Warto zaznaczyć, że zespół Demex, wraz z chełmskimi muzykami, wystąpi ponownie z programem „Po angielsku, po francusku” już 14 czerwca. Koncert w Państwowej Szkole Muzycznej rozpocznie się o godz. 18. Bilety -25 zł. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz także