Podsumowanie Lata w teatrze

W piątek, 5 czerwca odbyło się spotkanie podsumowujące realizowany w naszym regionie projekt „Lato w teatrze”. Prezydent Miasta Chełm, Andrzej Kosiniec, gościł w swoim gabinecie dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury Joannę Wilkołaską oraz przedstawicieli partnerskich ośrodków kultury biorących udział w projekcie: dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Wojsławicach Sylwię Jasiuk i dyrektor Centrum Bibliotek i Kultury Gminy Chełm w Okszowie Irenę Wawerską.

Prezydent naszego miasta serdecznie podziękował za owocną i inspirującą współpracę podczas realizacji działań artystycznych w ramach programu „Lato w Teatrze” doceniając zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania, które w znacznym stopniu przyczyniły się do zapewnienia sukcesu tego przedsięwzięcia.