Rękodzieło – Wernisaż wystawy

W Galerii na Górce Młodzieżowego Domu Kultury można oglądać nową wystawę. To ekspozycja rękodzieła Barbary Kremskiej.

Autorka prac była pracownikiem Młodzieżowym Domu Kultury w Chełmie. Prowadziła tu koła haftu. Jednak większość jej zawodowego życia upłynęła na nauczaniu geografii i informatyki. Pasją Barbary Kremskiej jest haftowanie obrazów ściegiem krzyżykowym. Od pewnego czasu zainteresowała się też koronką frywolitkową tworząc misterne serwetki i ozdoby świąteczne. Oprócz robótek ręcznych interesuje się fotografią – fotografuje przede wszystkim przyrodę.

Kto nie mógł być na wernisażu, będzie miał okazję obejrzeć, co się na nim działo w telewizji. Fragmenty wydarzenia zobaczymy w czwartek 1 października w programie „Zobacz, co słychać” TVP Lublin.