Rusza kontynuacja uczestnictwa w zajęciach stałych w Młodzieżowym Domu Kultury

Od 15 do 31 maja będzie można składać deklaracje kontynuacji uczestnictwa w zajęciach stałych w Młodzieżowym Domu Kultury w Chełmie na rok 2020/2021.

Deklaracje kontynuacji uczestnictwa na zajęcia stałych form MDK są do pobrania w formacie „pdf” oraz edytowalnym „ms word” na stronie internetowej jak również w załącznikach dostępnych poniżej:
W formacie pdf
W edytowalnym formacie ms word

Prosimy również o pobranie i wypełnianie Klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz zgody na rozpowszechnianie wizerunku:

W formacie pdf
W edytowalnym formacie ms word

Zasady rekrutacji jak również terminy dostępne są na stronie internetowej MDK
TUTAJ

W związku z epidemią COVID-19 oraz z obowiązującymi z nią zasadami, informujemy że deklaracje można wysyłać bez podpisu na meila MDK – mdk.chelm@gmail.com – lub wrzucać do skrzynki umieszczonej przy furtce placówki na ul. Pocztowej 41. Zachęcamy jednak do skorzystania z drogi meilowej.