Spektakl Złote Jajko z MDK

Złote Jajko i z niego złociutki kurczaczek a raczej kogucik. Te sympatyczne stworzonko i towarzyszące jej postacie takie jak Wilk i Lisica a nawet żabki i robaczek zobaczyła młoda publiczność podczas spektaklu 29 maja w ramach Wiosny Teatralnej z MDK.

To pełne humoru przedstawienie zaprezentował nam Teatr Lalek Igraszka z Warszawy. Dodatkową atrakcją było bliższe spotkanie z postaciami przedstawienia, dokładne przyjrzenie się konstrukcji lalek jak i zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia.
Spektakl z pewnością był miłym dodatkiem szczególnie dla wszystkich dzieci bo jak wiadomo już niebawem Dzień Dziecka.
Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie i zapraszamy wkrótce na kolejne przedstawienie o czym dowiecie się śledząc nasz fanpage na Facebooku i oczywiście nasza stronę internetową www.mdkchelm.pl