To były naprawdę eksperymenty wokalne…

Studio sQuat – studio nagrań i Młodzieżowy Dom Kultury dokładnie w dniach 29-30 czerwca zorganizowali warsztaty wokalne – wokalne eksperymenty z Natalią Dorotą Lubrano. Warsztaty odbyły się w studio sQuat – studio nagrań. Zajęcia poprzedziły przesłuchania które miały miejsce 26 czerwca również w studio sQuat.

Z pewnością uczestnicy zajęć wynieśli niezwykłe doświadczenia wokalne jak również była to dla nich znakomita muzyczna przygoda.

Natalia Dorota Lubrano – Doświadczona wokalistka , w przeszłości eksperymentująca z wieloma gatunkami muzycznymi. Obdarzona charakterystycznym matowym głosem. Wykonująca repertuar wielojęzyczny we wszystkich stylistykach muzyki rozrywkowej. Związana z wrocławską sceną muzyczną, autorka tekstów i muzyki. Szerszej publiczności znana z V edycji programu The Voice of Poland 2014 w grupie Tomsona i Barona z zespołu Afromental, gdzie dotarła do półfinału, a także z X edycji MBTM wywalczyła 3 miejsce w finałowej klasyfikacji w szeregach zespołu THE LIONS. Wiele jeszcze można byłoby pisać więc, jednym zdaniem podsumowując – Natalia Dorota Lubrano zarówno artystka jak również osoba – postać fenomenalna.

Już niedługo pojawi się pełna relacja filmowa z tego wydarzenia a tymczasem parę ujęć … w głównej roli nasi zdolni uczestnicy
Niespodzianką dla naszych warsztatowiczów była krótka studyjna sesja zdjęciowa

Zobacz także