To już 1o lat – Koncert Jubileuszowy Ballo

Zespół Tańca Jazowego BALLO działający w MDK pod kierunkiem nauczyciela prowadzącego Sabiny Englot, obchodzi jubileusz X-lecia istnienia.

Dokładnie dekadę temu, we wrześniu 2009 r, miały miejsce pierwsze zajęcia w pierwszych grupach. Te dziesięć lat tańca, nauki, pasji, ognistego zapału, przyjaźni, ciężkiej pracy i satysfakcji można będzie zobaczyć w pigułce podczas koncertu galowego.
Na to niezwykłe wydarzenie zaprasza Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie i cały Zespół Tańca Jazzowego Ballo.

Na widowni zasiądą zaproszeni goście, absolwenci zespołu oraz sponsorzy wydarzeń organizowanych przez Zespół Tańca Jazzowego.
Was również nie może zabraknąć na urodzinach BALLO!

Świętujcie z nami ten uroczysty dzień.
Zapraszamy na wielką dawkę tanecznych emocji.

Czekamy na Was 20 października o godzinie 17:00 w Chełmskim Domu Kultury.

Wejściówki na koncert w cenie 15 zł do nabycia w sekretariacie MDK (ul.Pocztowa 41) oraz w dniu wydarzenia w ChDK (Pl. Tysiąclecia 1).