Przez cały czas są ferie

Trwają Ferie zimowe z Młodzieżowym Domem Kultury w Chełmie.

Ze względu na panujące obostrzenia- nasza oferta feryjna skierowana jest do uczniów klas I-IV , a zapisy na zajęcia przyjmowane są wyłącznie telefonicznie pod numerem tel.: 82 565 21 57. Zachęcamy do pobrania programu zajęć dostępnego TUTAJ. Dzięki niemu zobaczycie jakie jeszcze atrakcje przed nami. Co już za nami ?
O tym przeczytacie i zobaczycie poniżej.

Czwartek – 14 stycznia 2021

Środa – 13 stycznia 2021

Wtorek – 12 stycznia 2021

Poniedziałek – 11 stycznia 2021

Piątek – 8 stycznia 2021

Na sam koniec pierwszego tygodnia zimy w mieście z MDK znalazło się miejsce na Slime form, czyli slajmowe szaleństwo czego efekty widać na zdjęciach, a w Pracowni Modna Sztuka uczestnicy zajęć kończyli swoje prace z dnia poprzedniego ale także trwała „Zimowa szkoła szycia, na której to powstawały kolorowe fartuszki. Jak co dzień do tej pory trwały Warsztaty taneczne z grupami Boogie Twist Kids, Mini Boogie Twist Kids i Warsztaty Tańca Jazzowego z Formacją Ballo Junior. Piątek to również pierwsze feryjne zajęcia teatralne „Opowieści z walizki” i ciąg dalszy Nauki gry na keyboardzie. Dla miłośników czterech kółek w miniaturze, Pracownia modelarska Dedal i Ikar zorganizowała zawody zdalnie sterowanych samochodów – Mistrzowie driftu.

Czwartek – 7 stycznia 2021

Czwartkowy dzień zajęć feryjnych z MDK to między innymi: Filcowanie formy przestrzennej: nuno filc w pracowni Color Wheel i Zimowa szkoła szycia: kolorowe fartuszki w Pracowni Modna Sztuka. Ponad to w dalszym ciągu doskonalenie tanecznych umiejętności na Warsztatach taneczne grupy Fresh Boogie Twist, Warsztatach Tańca Jazzowego z Formacją Ballo Junior jak również udział Tanecznych grach i zabawach z grupą Dance Team. Z pewnością niespodzianką były Zajęcia pod tajemniczym tytułem „Przeszkadzajkowo” czyli granie nie tylko na nerwach . W dalszym ciągu odbywała się Nauka gry na keyboardzie w pracowni muzycznej i zajęcia modelarskie w pracowni Dedal i Ikar – tym razem w ramach hasła „Latanie jest piękne” powstawały mikroszybowce, które nawet wystartowały w zawodach.

Wtorek – 5 stycznia 2021

We wtorek drugiego dnia zajęć feryjnych z MDK kontynuowaliśmy warsztaty plastyczne, kończyliśmy prace z dnia poprzedniego jak również spróbowaliśmy zupełnie czegoś innego. Było „Van Gogha malowanie”- malarstwo akrylowe w pracowni Color Wheel i zimowa akademia rysunku w Pracowni Modna Sztuka zatytułowana „Z innej perspektywy”. Miłośnicy tańca uczestniczyli w Warsztatach tanecznych: grupy Mini Boogie Twist oraz Tańca Jazzowego z Formacją Ballo. Kolejny dzień upłynął również na nauce gry na keyboardzie, natomiast sympatycy latających maszyn pracowali na zajęciach modelarskich w pracowni Dedal i Ikar

Poniedziałek – 4 stycznia 2021

Pierwszy dzień Ferii z Młodzieżowym Domem Kultury w Chełmie. Tego dnia odbywały się zajęcia plastyczne takie jak: Gęsto i grubo – faktury na płótnie w Pracowni Modna Sztuka i powstawały Ziołowe Mydełka w pracowni Color Wheel. Było również tanecznie i typowo muzycznie jako że trwały Warsztaty Tańca Jazzowego z Formacją Balerinka, Warsztaty taneczne grupy Fresh Boogie Twist, Szalona improwizacja w rytmie disco z grupą Dance Team oraz Zajęcia nauki gry na keyboardzie w pracowni muzycznej. Nie zabrakło oczywiście Zajęć modelarskich w pracowni Dedal i Ikar.