Udany start w międzynarodowym turnieju

Nasze tancerki: Nikola Kucharska, Julia Dynysiuk, Zuzanna Sroczyńska, Martyna Dziewulska reprezentowały z powodzeniem Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie podczas Międzynarodowego Turnieju Tańca – Warsaw Dance Champs 2022. Turniej odbył się 15 stycznia w Warszawie.

W zawodach wzięło udział ponad sto klubów tanecznych, a na parkiecie zaprezentowało się ponad 1750 zawodników. Dla naszych reprezentantek był to debiut nie tylko na takich zawodach, ale także debiut w występie solowym.
Wszystkie dziewczęta rozpoczęły rywalizację w lidze E, w dwóch kategoriach wiekowych 2010-2011 oraz 2008-2009. Rywalizacja rozpoczynała się od półfinałów.
W swoich kategoriach wiekowych nasze solistki zdobyły następujące miejsca:
I miejsce – Zuzanna Sroczyńska
II miejsce – Julia Dynysiuk
V miejsce – Martyna Dziewulska
IX miejsce – Nikola Kucharska.
Cała czwórka na co dzień trenuje pod okiem Izabeli Ćwir-Drzazgi, nauczyciela tańca nowoczesnego w pracowni Dance Team MDK. – Ciszę się z tak udanego startu moich tancerek. Jestem z nich bardzo dumna – mówi trenerka.