W krainie Nibylandii

Czy istnieje jakaś magiczna kraina pełna fantazji i niezwykłych przygód ?.  Z pewnością tak. Właśnie do niej przenieśli się uczestnicy warsztatów teatralnych, które miały miejsce 6 czerwca w Młodzieżowym Domu Kultury w Chełmie.

Zajęcia zostały zorganizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury, Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Wojsławicach, Centrum Bibliotek i Kultury Gminy Chełm w Okszowie oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Zajęcia prowadziły Maria Babicka i Justyna Czarnota-Misztal, natomiast uczestnicy zdobyte doświadczenia wykorzystają w pracy zarówno z dziećmi jak i z osobami dorosłymi.
Warsztaty są częścią projektu „Piotruś Pan” tworzonego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, Teatr Pinokio w Łodzi i lokalne ośrodki kultury w ramach programu „Lato w Teatrze” finansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Możemy zdradzić że w najbliższym czasie odbędzie się na tyle wyjątkowy spektakl teatralny, że tego typu wydarzenia w naszym mieście jeszcze nie było. Na szczegóły musicie poczekać, tymczasem śledźcie uważnie naszą stronę internetową oraz profil MDK na facebooku.

Możesz również polubić…

Advertisment ad adsense adlogger