WERNISAŻ TRZECH WYSTAW – relacja

Zapraszamy do obejrzenia relacji z WERNISAŻU TRZECH WYSTAW Grupy Paparazzi Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie. Przypominamy o możliwości zwiedzania wystaw do końca października w GALERII NA PIĘTRZE Filii „MDK przy Czapli”, ul. Czarnieckiego 8.

Dziękujemy serdecznie za udział w naszym wydarzeniu

Film & montaż: Aleksandra Borysiewicz

OD GRUPY PAPARAZZI:
Ten szczególny wieczór był podsumowaniem Naszej rocznej pracy w Grupie Paparazzi i jest nam niezmiernie miło, że zechcieliście tego dnia świętować wspólnie z nami. Okazja była tym bardziej szczególna bo tego wieczoru prezentowaliśmy trzy wyjątkowe wystawy:
Grupy Paparazzi – UBRANA W TANIEC zrealizowana przez pięć wspaniałych młodych kobiet:
Paulinę Bielecką
Katarzynę Dzik
Magdalenę Dobek
Oliwię Nadolską
oraz Anastazję Romańczuk
UBRANA W TANIEC miała być towarzyszącym wydarzeniem Zespołu Tańca Jazzowego Ballo o nazwie BALLO FASHION SHOW i to właśnie nasza pierwsza inspiracja którą uwieczniliśmy na naszych zdjęciach.
Tytuł naszej zbiorowej ekspozycji UBRANA W TANIEC nie jest przypadkowy chociaż wyraźnie rysuje motyw tańca, to jednak tancerki i kostiumy taneczne miały odzwierciedlać fotografię mody a nie tańca…

Kolejną z ekspozycji wystawienniczych jest debiutancka wystawa fotografii OLIWII NADOLSKIEJ. Swoim zaangażowaniem, pracą i twórczą postawą zapracowała sobie na indywidualną promocję swojej fotograficznej działalności.
Podczas wystawy Oliwka zaprezentowała swoje najlepsze zdjęcia o tematyce modowej i portretowej.

Ostatnią ekspozycją znajdującą się w naszej pracowni jest wystawa podsumowująca Konkurs Fotograficzny Młodzieży „Świat widziany z okna”. Trudny czas pandemii i lookdownu, #zostań w domu oraz nagle zamknięty świat w czterech ścianach sprowokował potrzebę do realizacji takiego konkursu który promował by akcję ZOSTAŃ W DOMU a tym samym .. choć w niewielkim stopniu …realizował potrzebę artystycznego wyrazu gdy wszelkie możliwości bezpośredniego kontaktu z kulturą i sztuką były niemożliwe. Pragnęliśmy pokazać tym samym, że dom to również przestrzeń do rozwoju kreatywnego myślenia i patrzenia na świat przez obiektyw aparatu.
Basia Derlak – wokalista zespołu Chłopcy kontra Basia, która we współpracy z Wielądkiem stworzyła teledysk do utworu Wilk. apokryfy – tak nazywa się zespół Derlak & Wielądek, stali się inspiracją do tworzenia na całym świecie. Ich magiczny teledysk powstał w odpowiedzi w tym trudnym czasie na prośbę Basi o sfilmowanie widoku z okna. Odzew ludzi umożliwił realizację video z wielu zakątków świata. Zespół stał się patronem naszego wydarzenia.

Pragniemy również złożyć oficjalne podziękowania na ręce naszych sponsorów dzięki którym nasze wydarzenie miało wyjątkową oprawę.

Pani Daria Malinowska
Print Revolution

Pan Artur Zasadny
SUNgraf

Pani Ewelina Karczmarska – Bielecka
Foto Karczmarski

Dziękujemy z całego serca

Możesz również polubić…

Advertisment ad adsense adlogger