WERNISAŻ TRZECH WYSTAW

Zapraszamy serdecznie na WERNISAŻ TRZECH WYSTAW. Pierwszą z ekspozycji wystawienniczych jest debiutancka wystawa fotografii OLIWII NADOLSKIEJ, młodej artystki i wychowanki Grupy Paparazzi.

Na tę ekspozycję składają się zdjęcia o tematyce modowej i portretowej. Są one efektem samodzielnej pracy w studio oraz w plenerze.

Druga, tym razem zbiorowa ekspozycja, to wystawa „UBRANA W TANIEC” Grupy Paparazzi z Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie. Jest ona efektem rocznej pracy wychowanków Pani Aleksandry Borysiewicz. Swoje prace będą prezentowały młode i zdolne fotografki: Paulina Bielecka, Katarzyna Dzik, Magdalena Dobek, Oliwia Nadolska, Anastazja Romańczuk.
Sponsorzy wystawy: SUNgraf, OdCzasuDoCzasu.

Ostatnia z ekspozycji to „Świat widziany z okna” uczestników Konkursu Fotograficznego Młodzieży. Podczas wernisażu zostaną wręczone nagrody, statuetki i dyplomy laureatom konkursu.
Termin wernisażu: 30 września, godz. 18. Miejsce: Galeria Na piętrze MDK, ul. Czarnieckiego 8.
Wystawy będzie można oglądać przez cały październik.