Wiosenny deszcz nagród dla Zespołu Tańca Jazzowego BALLO

Szczęśliwa passa tancerek z Zespołu Tańca Jazzowego BALLO trwa… 6 kwietnia trzy grupy zespołu wzięły udział w VI Ogólnopolskim Festiwalu Tańca „Taneczne Inspiracje”. Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe „Trampolina Sukcesu” oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju.

Tancerki BALLO reprezentujące Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie, powróciły z wieloma nagrodami.
Najmłodsza formacja BALLO JUNIOR dzięki brawurowo wykonanej choreografii pt. „Upiory w operze” otrzymała nagrodę za inwencję twórczą. Średnio zaawansowana grupa BALLO II otrzymała nagrodę za oryginalny kostium.
Do nagrody dołączony został voucher na kwotę 500 zł do zrealizowania w firmie DANCE SHOP, która zajmuje się szyciem profesjonalnych kostiumów tanecznych.
BALLO II oczarowało jurorów tańcem i kostiumami do choreografii pt. „Roztańczone róże”.
BALLO JUNIOR i BALLO II zaprezentowały się w kategorii taniec współczesny 6-9 lat.
W najstarszej kategorii powyżej 14 lat putty download , dwa wyróżnienia powędrowały do Mini Formacji BALLO.
Pierwsze wyróżnienie przyznano Mini Formacji za kolaż taneczny utworzony z choreografii pt. „Our time” i „Anima mea”.

Natomiast drugie wyróżnienie powędrowało do Wiktorii Kozik za indywidualność sceniczną Festiwalu.
To pierwsza tak prestiżowa nagroda indywidualna przyznana tancerce Zespołu Tańca Jazzowego BALLO.
Oby było ich jak najwięcej…

Gratulujemy !