Wirtualne zwiedzanie naszych galerii

Pomimo obostrzeń związanych z pandemią, nie zamykamy się przed Wami! Zapraszamy na wirtualne oglądanie wystaw, które zagościły w galeriach Młodzieżowego Domu Kultury.
Nowością w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Pocztowej 41 jest „Przedsionek Sztuki”. To miejsce, gdzie każdy wychowanek może zaprezentować swoje artystyczne prace i pokazać się z jak najlepszej strony! (Chętni mogą się zgłaszać do swoich nauczycieli prowadzących).
Na dobry początek kilka swoich prac prezentuje tam nauczyciel Justyna Maliszewska. Jej ekspozycja makramowych torebek jest jednocześnie zapowiedzią powstania nowej pracowni. Będzie to pracownia makramy i rozpocznie swoją działalność od nowego roku szkolnego.

W Galerii „Na górce” możemy obejrzeć popularną wystawę Grupy Paparazzi pt. „Wyspa Żywiołów” przygotowaną pod kierunkiem Aleksandry Borysiewicz.

Do Galerii „W przejściu” zawitała „Wiosna”, czyli prace plastyczne pracowni „Plastelownia” powstałe pod kierunkiem Violetty Furtak. To wesołe dzieła małych artystów z pozytywnym przesłaniem. Na sam ich widok robi się cieplej na duszy.

Natomiast w filii MDK, w Galerii „Na Piętrze” z okazji „Międzynarodowego Dnia Tańca” została zaprezentowana wystawa plakatów formacji tańca jazzowego BALLO. Nauczycielem prowadzącym grupy jest Sabina Englot. Wystawie towarzyszy ekspozycja książek o tematyce tanecznej.

To trzeba zobaczyć!