Wybraliśmy najpiękniejsze palmy i pisanki

Przypominamy że od 12 kwietnia zapraszamy laureatów po odbiór nagród do MDK, przy ul. Pocztowej. Nagrody będzie można odbierać WYŁĄCZNIE DO 26 KWIETNIA w godz. 8.30-17.00.
Bardzo prosimy, aby nie wchodzić do budynku, tylko korzystać z dzwonka przy furtce. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz opiekunom za przepiękne prace i udział w konkursie.

Poniżej wyniki XXVII Konkursu „Palmy i Pisanki – polskie tradycje wielkanocne”. Komisja konkursowa miała niezmiernie trudne zadanie, ponieważ na tegoroczną edycję konkursu wpłynęło aż 469 prac.

W protokole z posiedzenia komisji znaleźć można nazwiska wszystkich laureatów:

protokół Palmy i Pisanki 2021

Niestety, w związku z panującą w kraju sytuacją epidemiczną jesteśmy zmuszeni zmienić formułę Podsumowania Konkursu i Wernisażu Wystawy Pokonkursowej. Wydarzenie będzie miało miejsce 26 marca, jednak wystawę będzie można obejrzeć jedynie w internecie.