Zostań wolontariuszem 52. Ogólnopolskich Spotkań Lalkarzy

Nasze miasto po raz kolejny będzie gospodarzem Ogólnopolskich Spotkań Lalkarzy. Cieszymy się, że jako Młodzieżowy Dom Kultury – także po raz kolejny – będziemy partnerem głównego organizatora tej imprezy, czyli Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie.
W związku z tym już dziś ogłaszamy rozpoczęcie rekrutacji wolontariuszy, którzy będą współtworzyć 52. edycję Ogólnopolskich Spotkań Lalkarzy w dniach 21-24 maja 2020 r.
Zgłoś się jeśli masz 16 lub więcej lat, lubisz nowe wyzwania, chcesz się czegoś nauczyć, ciekawie spędzić czas, poznać ciekawych ludzi i stać się częścią wyjątkowego wydarzenia kulturalnego.
Na zgłoszenia czekamy do 28 lutego. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie mdkchelm.pl i przesłać go na adres sadowska.joanna@interia.pl lub dostarczyć osobiście do MDK w Chełmie, przy ul. Pocztowej 41 do Pracowni Inicjatyw Kulturalnych. Zapraszamy!

Formularz zgłoszeniowy do pobrania:

formularz zgloszenia wolontariusz 52 OSL