BYŁO

Nowa galeria – nowe możliwości

W MDK przy Czapli zorganizowaliśmy przestronną i estetyczną przestrzeń do prezentowania prac naszych wychowanków. Dużo miejsca i dobre światło do ekspozycji – to tylko niektóre zalety naszej nowej galerii.

Pracownia Ceramiczna „Angoba”

Nowa pracownia ceramiczna „Angoba” w MDK przy Czapli, przy ul. Czarnieckiego 8 już tętni życiem. Tworzą tu dzieci z pracowni plastycznych MDK: Color Wheel – nauczyciel Elżbieta Krzywicka i Modna Sztuka – nauczyciel Justyna...

Kartki pod Choinkę

Podsumowanie Akcji Kartki pod Choinkę zorganizowanej przez MDK i Stowarzyszenie „Życie z chorobą nie musi być smutne” im. Karoli Majewskiej już za nami. Teraz przyszedł czas na podziękowania.

Przez Ferie z MDK

Ferie zimowe z Młodzieżowym Domem Kultury w Chełmie. Dwa tygodnie wypoczynku i zabawy. Zobaczcie, co się działo.

Budujemy roboty

W czwartki 7 i 14 stycznia odbyły się  zajęcia  z robotyki z Młodzieżowym Domem Kultury w Chełmie, CEMEX Polska i Edukido.

Dobrze wiedzieć

Dla uczestników naszych feryjnych zajęć przygotowaliśmy umysłowe łamigłówki… bo przecież Zima w Mieście z MDK to nie tylko dobra zabawa, ale także nauka.

Robotyka na ferie

Zapraszamy na robotykę z Młodzieżowym Domem Kultury w Chełmie, CEMEX Polska i Edukido. Sprawdź grafik naszych zajęć.

Zima w mieście 2021

W tym roku – ze względu na panujące obostrzenia- naszą ofertę feryjną możemy skierować tylko do uczniów klas I-IV.  Zapisy na zajęcia WYŁĄCZNIE telefonicznie pod numerem tel.: 82 565 21 57. Wypełnione oświadczenia prosimy...

Konkurs fotograficzny – Śladami Powstania Styczniowego

Monika Spodniewska i Natalia Jarzynowska z Koła Turystycznego „MłoDziK” prowadzonego przez Sławomira Korpysza znalazły się w gronie laureatów konkursu fotograficznego na najciekawsze zdjęcie wybranego miejsca pamięci związanego z powstaniem styczniowym.