Warsztaty wokalne z Natalią Dorotą Lubrano

Warsztaty wokalne z Natalią Dorotą Lubrano

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 30/06/2019
12:00 am

Kategorie


Studio sQuat – studio nagrań i Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na warsztaty wokalne z Natalia Dorota Lubrano. Warsztaty odbędą się 29-30 czerwca w studio sQuat – studio nagrań. Co trzeba zrobić żeby wsiąść udział w warsztatach? Trzeba przyjść na przesłuchanie 21 czerwca o godz. 16.00 do studio sQuat ( Plac Tysiąclecia 1) z przygotowana jedna dowolną piosenką( podkład na pendrive lub instrument).Ze wszystkich uczestników 10 osób otrzyma za darmo możliwość udziału w 2 dniach warsztatów. Warsztaty są również naborem do nowej grupy wokalnej-instrumentalnej która będzie miała możliwość uczestniczyć w różnych projektach studyjno-warsztatowo koncertowych.

Zapraszamy młodzież w wieku 13-17 lat !!!!!

 

Info o Natalii Lubrano:
D o świadczona wokalistka , w przeszłości eksperymentująca z wieloma gatunkami muzycznymi. Obdarzona charakterystycznym matowym głosem. Wykonująca repertuar wielojęzyczny we wszystkich stylistykach muzyki rozrywkowej. Związana z wrocławską sceną muzyczną, autorka tekstów i muzyki. Szerszej publiczności znana z V edycji programu The Voice of Poland 2014 w grupie Tomsona i Barona z zespołu Afromental, gdzie dotarła do półfinału, a także z X edycji MBTM wywalczyła 3 miejsce w finałowej klasyfikacji w szeregach zespołu THE LIONS.
Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I st. im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu oraz prywatną szkołę jazzu „Jazz a Tours” we Francji. Na polskiej scenie muzycznej znana jest z wieloletniej współpracy ze środowiskiem wrocławskich hip– hopowców oraz ze współpracy zespołem Miloopa, z którym wydała cztery albumy: „Nutrition Facts” (2005), „Unicode” (2008) i „Optica” (2011) oraz „Verke” ( 2016 ). Wraz z Miloopą pojawiła się na kilku składankach, wydanych m.in. w Wielkiej Brytanii (Knowledge Magazine mix cd), a także zagrała kilkadziesiąt koncertów przede wszystkim za granicą, m.in. na Sziget Festiwal, United Islands, Be2gether Festival, Fete De La Musique Luxembourg, United Islands of Prague, Creamfields, JDM Festival, Open’er, Summer of Music, Szene Festival, Green Valley. Ponadto odbyła wspólne trasy koncertowe z Jojo Mayer’s Nerve (USA), Beanfield (DE), Micatone (DE), Dj First Rate (UK), Forss vs Borg (Sonar Kollektiv). Występowała również w trasach koncertowych w projektach polskich artystów, takich jak Andrzej Smolik, Renata Przemyk, FOX BOX ( Novika, Maria Peszek czy Paulina Przybysz ). Udzieliła swojego głosu na około dwudziestu albumach innych muzyków i projektów jako muzyk sesyjny i zaproszony gościnnie artysta.
W 2012 roku wystąpiła m.in. na 49. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu pod czas koncertu poświęconemu pamięci Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego p.t. „Życia mała garść”, gdzie wykonała utwór „Nic nie może wiecznie trwać” w aranżacji swojego zespołu. W marcu 2012 roku ukazała się autorska płyta wokalistki p.t. „R.E.S.P.E.C.T.” (wydana przez Kayax).W kwietniu 2014 roku zdobyła nagrodę publiczności oraz specjalną nagrodę jury za walory w wokalne w finale ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu PPA, zaś w czerwcu tego samego roku drugie miejsce na Festiwalu Ballady i Piosenki Filmowej w Toruniu. W tym samym roku Natalia pojawiła się w V edycji programu THE VOICE OF POLAND gdzie została dostrzeżona przez szerszą publiczność, śpiewając takie utwory ja „Brzydcy”, „Chandelier”, „We are the people”, „Love runs out”, „Milord”. Obecnie artystka współtworzy jazzowy projekt muzyki filmowej Stopklatka, Osiecka Jazzowo

The Voice of Poland V – Natalia Lubrano – „Love Runs Out” – LIVE 2
Natalia Lubrano- CZAS (Official video)
Miloopa – Trapped
MILOOPA – Flashback (Live 2016)

Możesz również polubić…

Skip to content