GRAFIK ZAJĘĆ

TYGODNIOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ

Akademia Młodych Reporterów – Joanna Sadowska

  • Poniedziałek – 12:00 – 16:30 – FILIA MDK
  • Wtorek – 15:00 – 17:00 – FILIA MDK
  • Środa –
  • Czwartek –
  • Piątek –

Akademia Młodych Reporterów – Mirosław Majewski

  • Poniedziałek –
  • Wtorek –
  • Środa – 15:00 – 16:30 – FILA MDK
  • Czwartek –
  • Piątek –

Demex – Interpretacja piosenki (warsztaty teatralne) – Mirosław Majewski

  • Poniedziałek –
  • Wtorek –
  • Środa –
  • Czwartek – 15:00 – 16:30 – MDK
  • Piątek – 15:00 – 16:30 – MDK

Radio Inaczej – Anna Bobruś

  • Wtorek – 15:30 – 17:00 – MDK

Studio Teatru Wyobraźni (Teatr Imperfectum) – Mirosław Majewski

  • Poniedziałek –
  • Wtorek –
  • Środa – 17:00 – 18:30 – MDK
  • Czwartek – 16:30 – 18:45 – MDK
  • Piątek – 16:30 – 18:45 – MDK

Pracownia rękodzieła Decor Wood – Justyna Maliszewska


Teatr Twórczości Dziecięcej – Violetta Furtak

  • Poniedziałek – Grupa I młodsza – 16:30 – 18:00 – MDK
  • Środa – Grupa II starsza – 16:30 – 18:00– MDK

Nauka gry na keyboardzie – Izabela Harcej

  • Poniedziałek – Zespół keyboardowy Grupa I – 15:00 – 16:30 / Akompaniament teatralny Grupa I – 16:30 – 18:00 – MDK
  • Wtorek – Zespół keyboardowy Grupa II – 13:30 – 15:00 / Zespół keyboardowy Grupa III – 15:00 – 16:30  – MDK
  • Środa – Zespół keyboardowy Grupa I – 15:00 – 16:30 / Akompaniament teatralny Grupa II – 16:30 – 18:00 – MDK
  • Czwartek – Zespół keyboardowy Grupa I – 13:30 – 17:00 / Zespół keyboardowy Grupa II – 15:00 – 16:30 – MDK
  • Piątek – Zespół keyboardowy Grupa I – 13:30 – 15:00

Zespół wokalny Demex, nauka gry na keyboardzie – Marian Skiba

  • Poniedziałek – Nauka gry na keyboardzie – 14:00 – 15:30 , 18:00 – 19:30 / Zespół Mini Demex grupa I – 15:30 – 16:15 / Zespół Demex – 16:15 – 17:00 / Zespół Mini Demex grupa IV – 17:15 – 18:00 – MDK
  • Wtorek – Zespół Mini Demex grupa III – 16:15 – 17:00 / Zespół Mini Demex grupa II – 17:30 – 18:00 – MDK
  • Środa –
  • Czwartek – Zespół Mini Demex grupa I – 15:30 – 16:15 / Zespół Mini Demex grupa III – 16:15 – 17:00 / Nauka gry na keyboardzie – 17:00 – 18:30 – MDK
  • Piątek – Nauka gry na keyboardzie – 15:45 – 16:30 , 19:00 – 19:45 / Zespół Demex – 16:30 – 17:15 / Zespół Mini Demex grupa II – 17:30 – 18:15 / Zespół Mini Demex grupa IV – 18:15 – 19:00 – MDK

Indywidualne zajęcia wokalne – Anna Bobruś

  • Wtorek – 14:45 – 15:30 – MDK
  • Środa – 14:45 – 17:55 – MDK

Dziecięcy Zespół muzyczno-rytmiczny – Karolina Chorąży

  • Wtorek – 16:15 – 17:00 – FILIA MDK
  • Piątek – 16:15 – 17:00 – FILIA MDK

Zgrana Grupa – Karolina Chorąży, Izabela Ćwir

  • Poniedziałek – Grupa młodsza (5 lat) – 16:15 – 17:00 – FILIA MDK
  • Wtorek –
  • Środa – Grupa młodsza (5 lat) – 16:15 – 17:00 – FILIA MDK
  • Czwartek – Grupa starsza (6-7 lat) – 16:15 – 17:00 – FILIA MDK
  • Piątek –

Zespół Muzyczny – Łukasz Żebrowski


Pracownia Plastyczna Color Wheel – Elżbieta Krzywicka

  • Poniedziałek – Grupa I – 14:00 – 15:30 / Grupa II – 15:30 – 17:00 – FILIA MDK
  • Wtorek – Grupa III – 14:45 – 16:15 / Grupa IV – 16:15 – 17:30 – FILIA MDK
  • Środa – Grupa I – 14:00 – 15:30 / Grupa II – 15:30 – 17:00 – FILIA MDK
  • Czwartek – Grupa III – 14:45 – 16:15 / Grupa IV – 16:15 – 17:30 – FILIA MDK
  • Piątek – Grupa V – 14:30 – 16:15 – FILIA MDK

Twórcza Trzynastka – Violetta Furtak

  • Czwartek – 13:15 – 14:00 – Przedszkole Miejskie Nr 13

Pracownia Plastyczna Modna Sztuka – Justyna Malicka-Sławińska

  • Poniedziałek – Grupa I – 14:45 – 17:00 – MDK
  • Wtorek – Grupa V (liceum) – 15:30 – 18:30 – MDK
  • Środa – Grupa II – 15:30 – 17:00 / Grupa III – 17:00 – 18:30 – MDK
  • Czwartek – Grupa II – 15:30 – 17:00 – MDK
  • Piątek – Grupa IV – 14:30 – 16:45

Pracownia plastyczna Plastelownia – Violetta Furtak

  • Poniedziałek –
  • Wtorek – Grupa I – 14:30 – 16:00 / Grupa II – 16:00 – 17:30
  • Środa –
  • Czwartek – Grupa I – 14:30 – 16:00 / Grupa II – 16:00 – 17:30
  • Piątek –

Klub Turystyczno-Krajoznawczy MłoDzik – Sławomir Korpysz

  • Poniedziałek – 15:30 – 17:55 – MDK
  • Czwartek – 15:30 – 17:55 – MDK

Twist Boogie – Jacek Gumienny

  • Poniedziałek – 16:00 – 19:00 – MDK
  • Wtorek – 17:30 – 19:00 – FILIA MDK
  • Środa – 16:00 – 19:00 – MDK
  • Czwartek – 16:00 – 19:00 – MDK
  • Piątek – 16:00 – 19:00 – FILIA MDK

Twist Boogie – Ewa Harańczyk

  • Poniedziałek – Fresh Boogie Twist – 16:00 – 17:30 – MDK
  • Wtorek – Swing Dance Kids – 16:00 – 17:30 / Swing Dance Juniors – 17:30 – 19:00 – MDK
  • Środa – Mini Boogie Twist – 16:00 – 17:30 / Boogie Twist Kids – 17:30 – 19:30 – FILA MDK
  • Czwartek – Swing Dance Juniors – 16:00 – 17:30 / Swing Dance Kids – 17:00 – 18:00 / Fresh Boogie Twist – 18:00 – 19:00 – MDK
  • Piątek – Mini Boogie Twist – 16:00 – 17:30 – Boogie Twist Kids – 17:30 – 19:00 – MDK

Formacja Tańca Nowoczesnego Foton – Joanna Wilkołaska


Zespół Tańca Jazzowego Ballo – Sabina Englot

  • Poniedziałek – Balerinka – 15:30 – 17:00 – FILIA MDK
  • Wtorek – Ballo II – 15:30 – 17:00 / Ballo Junior – 17:00 – 18:30 – FILIA MDK
  • Środa – Ballo Art – 15:45 – 17:15 / Ballo I – 17:15 – 18:45 – MDK
  • Czwartek – Ballo II – 15:30 – 17:00 / Ballo Junior – 17:00 – 18:30 – FILIA MDK
  • Piątek – Ballo I – 15:30 – 17:00 / Ballo Art. – 17:00 – 18:30 – FILIA MDK

Dance Team – Izabela Ćwir

  • Poniedziałek – Cookie Team – 17:00 – 18:30 / Girls Team – 18:30 – 20:00 – FILIA MDK
  • Wtorek –
  • Środa – Grupa młodsza do 8 lat – 17:00 – 18:30 / Cookie Team – 18:30 – 20:00 – FILIA MDK
  • Czwartek – Grupa starsza od 8 lat – 18:00 – 19:30 – FILA MDK
  • Piątek –

Pracownia Modelarska Dedal i Ikar – Tadeusz Stachniuk

  • Poniedziałek – Grupa I – 16:00 – 18:30 – FILIA MDK
  • Wtorek – Grupa II – 16:00 – 19:15 – FILIA MDK
  • Środa – Grupa I – 16:00 – 18:30 – FILIA MDK
  • Czwartek – Grupa II – 15:30 – 19:35 – FILIA MDK
  • Piątek – Grupa I – 16:00 – 18:30 – FILIA MDK

Grupa Paparazzi – Aleksandra Borysiewicz


Akrobatyka – Jan Wojtachnio

  • Środa – 17:00 – 18:30 – FILIA MDK
  • Czwartek – 17:30 – 18:30 – FILIA MDK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.