GRAFIK ZAJĘĆ

TYGODNIOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ

Akademia Młodych Reporterów – Joanna Sadowska

wtorek, środa – 15:45 – 17:15 – Gimnazjum Nr 2

Akademia Młodych Reporterów – Mirosław Majewski

środa – 15:00 – 16:30 – Gimnazjum Nr 2
czwartek – 15:00 – 18:00 – Gimnazjum Nr 2


Studio Teatru Wyobraźni (Teatr Imperfectum) – Mirosław Majewski

środa – 16:30 – 18:00 – MDK
piątek – 16:30 – 18:00 – MDK
sobota – 10:30 – 13:30 – MDK

Konsultacje teatralne w grupach wokalnych i tanecznych
piątek – 15:30 – 16:30 – MDK
sobota – 9:00 – 10:30


Pracownia rękodzieła Decor Wood – Justyna Maliszewska

poniedziałek – 15:00 – 18:00 – PM Nr 13
środa – 15:00 – 18:00 – PM Nr 13


Teatr Twórczości Dziecięcej – Justyna Maliszewska

Teatr Wiercipiętusie:
wtorek – 14:30 – 16:00 – MDK
czwartek – 15:00 – 16:30 – MDK

Teatr My:
wtorek – 16:05 – 17:35 – MDK
piątek – 15:00 – 16:30 – MDK

Teatr My (zajęcia indywidualne)
wtorek – 17:35 – 18:20 – MDK
piątek – 16:30 – 17:15 – MDK


Nauka gry na keyboardzie – Izabela Harcej

Grupa I:
poniedziałek – 13:30 – 15:00 – MDK
środa – 13:30 – 15:00 – MDK

Grupa II:
wtorek – 14:45 – 16:15 – MDK
środa – 15:00 – 16:30 – MDK
czwartek – 17:30 – 18:00 – MDK

Grupa III:
poniedziałek – 15:00 – 16:30 – MDK
środa – 16:30 – 18:00 – MDK

Zespół wokalny Demex, nauka gry na keyboardzie – Marian Skiba

Nauka gry na keyboardzie
poniedziałek – 15:00 – 15:45 oraz 18:00 – 18:45
wtorek – 17:00 – 18:30
czwartek – 16:00 – 18:30

Mini Demex (gr. początkująca):
wtorek – 15:30 – 16:15 – MDK
piątek – 15:00 – 15:45 – MDK

Mini Demex (gr. śred. zaawansowana)
wtorek – 16:15 – 17:00 – MDK
piątek – 17:10 – 18:00 – MDK

Mini Demex (gr. zaawansowana)
poniedziałek – 17:00 – 18:00 – MDK
piątek – 18:00 – 19:00 – MDK

Demex:
poniedziałek – 16:00 – 17:00 – MDK
piątek – 15:45 – 17:15 – MDK


Dziecięcy Zespół muzyczno-rytmiczny – Karolina Chorąży

Dziecięcy Zespół rytmiczno-muzyczny
poniedziałek – 16:15 – 17:00 – MDK
środa – 16:15 – 17:00 – MDK

Zajęcia rytmiczno-muzyczno-ruchowe (Taniec grupa początkująca Izy Ćwir)
poniedziałek – 16:45 – 17:30 Cookie Team – MDK
poniedziałek – 16:45 – 17:30 Crazy Team – MDK

Zajęcia rytmiczno-muzyczno-ruchowe (Balerinka Sabiny Englot)
piątek – 16:15 – 17:00 – MDK


Pracownia Plastyczna Color Wheel – Elżbieta Krzywicka

Grupa I:
poniedziałek – 14:00 – 15:30 – MDK
środa – 14:00 – 15:30 – MDK

Grupa II:
poniedziałek – 15:35 – 17:05 – MDK
środa – 15:35 – 17:05 – MDK

Grupa III:
wtorek – 14:00 – 15:30 – MDK
czwartek – 14:00 – 15:30 – MDK

Grupa IV:
wtorek – 15:35 – 17:05 – MDK
czwartek – 15:35 – 17:05 – MDK

Grupa V:
piątek – 16:00 – 17:30


Twórcza Trzynastka – Violetta Furtak

Czwartek – 12:30 – 14:00 – Przedszkole nr 13


Pracownia Plastyczna Modna Sztuka – Justyna Malicka-Sławińska

Grupa I (6-7 lat):
wtorek – 14:30 – 16:00 – MDK
czwartek – 14:30 – 16:00 – MDK

Grupa II:
wtorek – 16:15 – 17:45 – MDK
czwartek – 16:15 – 17:45 – MDK

Grupa III (szycie):
środa – 14:30 – 16:00 – MDK
piątek – 14:30 – 16:45 – MDK

Grupa IV:
poniedziałek – 15:00 – 17:15 – MDK
środa – 16:00 – 17:00 – MDK


Klub Turystyczno-Krajoznawczy MłoDzik – Sławomir Korpysz

wtorek, czwartek – 15:30 – 17:55


Klub Boogie Opus Twist – Jacek Gumienny

KBOT dzieci gr. średniozaawansowana:
poniedziałek – 16:00 – 17:30 – ZSGiH
środa – 16:00 – 17:30 – ZSGiH

KBOT dzieci gr. średniozaawansowana plus:
poniedziałek – 17:30 – 19:15 – ZSGiH
środa – 17:30 – 19:15 – ZSGiH

KBOT młodzież gr. średniozaawansowana:
czwartek – 16:00 – 17:30 – MDK
piątek – 16:00 – 17:30 – ZSGiH

KBOT młodzież gr. zaawansowana:
czwartek – 17:30 – 20:00 – MDK
piątek – 17:30 – 19:00 – ZSGiH


Klub Boogie Opus Twist – Ewa Harańczyk

Swing Dance Kids:
wtorek – 16:00 – 17:30 – MDK
czwartek – 16:30 – 18:00 – SP Nr 11

Swing Dance Juniors:
wtorek – 17:30 – 19:30 – MDK
czwartek – 18:00 – 19:45 – SP Nr 11

Mini Klub Boogie Opus Twist:
środa – 16:30 – 18:00 – SP Nr 11
piątek – 16:00 – 17:30 – MDK

Klub Boogie Opus Twist Kids:
środa – 18:00 – 19:45 – SP Nr 11
piątek – 17:30 – 19:30 – MDK


Formacja Tańca Nowoczesnego Foton – Joanna Wilkołaska

Foton:
poniedziałek – 18:00 – 19:30 – MDK

Mały Foton
Poniedziałek – 16:00 – 18:15 – MDK
czwartek – 17:30 – 19:00 – SP Nr 1 – (zajęcia z p. Izabelą Ćwir)


Zespół Tańca Jazzowego Ballo – Sabina Englot

Ballo I:
środa – 17:00 – 20:00 – MDK
piątek – 15:30 – 18:30 – Gimnazjum Nr 2

Ballo II:
poniedziałek – 15:30 – 17:00 – Gimnazjum Nr 2
czwartek – 15:30 – 17:00 – Gimnazjum Nr 2

Ballo Junior:
poniedziałek – 17:00 – 18:30 – Gimnazjum Nr 2
czwartek – 17:00 – 18:30 – Gimnazjum Nr 2

Balerinka:
środa – 15:30 – 17:00 – MDK


Dance Team – Izabela Ćwir

Cookie Team

poniedziałek – 16.45-17.30 – Zajęcia rytmiczno-muzyczno-ruchowe

poniedziałek – 17:30 – 19:30
czwartek – 16:00 – 17:30

Crazy Team

poniedziałek – 16.45-17.30 – Zajęcia rytmiczno-muzyczno-ruchowe

poniedziałek – 17:30 – 19:30
środa – 16:00 – 17:30

Girls Team
poniedziałek – 19:00 – 20:00
środa – 17:30 – 19:00

Grupa szkolna SP nr 1
środa – 15:15 – 16:00
czwartek – 15:15-16:00

Mały Foton
poniedziałek – 16:00 – 17:30
czwartek – 17:30 – 19:00


Pracownia Modelarska Dedal i Ikar – Tadeusz Stachniuk

grupa I:
poniedziałek – 16:00 – 18:30 – Pracownia Modelarska Dedal i Ikar w Przedszkolu nr 13
środa – 16:00 – 18:30 – Pracownia Modelarska Dedal i Ikar w Przedszkolu nr 13
piątek – 16:00 – 18:30 – Pracownia Modelarska Dedal i Ikar w Przedszkolu nr 13

grupa II
wtorek – 16:00 – 19:15 – Pracownia Modelarska Dedal i Ikar w Przedszkolu nr 13
czwartek – 15:30 – 19:35 – Pracownia Modelarska Dedal i Ikar w Przedszkolu nr 13

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.