SPOTKANIA ORGANIZACYJNE

HARMONOGRAM SPOTKAŃ ORGANIZACYJNYCH RODZICÓW
UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ KÓŁ ZAINTERESOWAŃ
MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY W CHEŁMIE

IMPRO TEATR – dzieci i młodzież – Basia Szarwiło

30 września, godzina 17.30 – Sala teatralna MDK

NAUKA GRY NA KEYBOARDZIE – Izabela Harcej

23.09.2020 godz. 16:00 – MDK

GRUPA PAPARAZZI – Aleksandra Borysiewicz

17.09.2020 – godz. 17:00 – Filia MDK

ORKIESTRA WSZYSTKO GRA – Anna Bobruś

Zebranie organizacyjne rodziców odbędzie się 15 września o godz. 16.00 w MDK (ul. Pocztowa 41)

PRACOWNIA PLASTYCZNA COLOR WHEEL – Elżbieta Krzywicka

Zebrania organizacyjne dla rodziców pracowni plastycznej Color Whell odbędą się 16 września w godzinach:
17.00-17.30 dla rodziców w przedziale alfabetycznym nazwiska od A do J
17.30-18.00 nazwiska od K-N
18.00-18.30 nazwiska od O-Z
Zebrania odbędą się w filii MDK ul. Czarnieckiego 8 w pracowni plastycznej Color Wheel II piętro sala nr 19
Obecność jest obowiązkowa .
Prosimy o dostosowanie się do konkretnej godziny ze względów epidemicznych
Proszę zabrać ze sobą maseczki

KLUB TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZY MŁODZIK – Sławomir Korpysz

10.09 (czwartek) o godz. 16.00.

TWIST BOOGIE – Jacek Gumienny

14.09.2020 – (poniedziałek) – MDK przy Czapli
17:00 – 18:30

TWIST BOOGIE – Ewa Harańczyk

09 WRZEŚNIA – ŚRODA – MDK
16.00 – MINI BOOGIE TWIST
17.30 – BOOGIE TWIST KIDS

10 WRZEŚNIA – CZWARTEK – MDK
16.00 – FRESH BOOGIE TWIST ORAZ OSOBY NOWE
17.30 – SWING DANCE KIDS I JUNIORS

Obecność na zebraniu jest obowiązkowa. W ramach reżimu sanitarnego, każdy będzie musiał posiadać maseczkę.

ZESPÓŁ WOKALNY DEMEX, NAUKA GRY NA KEYBOARDZIE – Marian Skiba

14.09.2020r. (poniedziałek) – MDK
– Zespół wokalny MINI DEMEX gr. I, II, III, godz. 17.00
– Zespół wokalny MINI DEMEX gr. IV, DEMEX i Nauka gry na keyboardzie, godz. 18.00
obowiązkowe maseczki lub przyłbice

PRACOWNIA PLASTYCZNA MODNA SZTUKA – Justyna Malicka-Sławińska

16.09.2020 r. (środa) – MDK – Galeria
– Kontynuacja, godz. 16.30 – 17:00, 17:30 – 18:00
17.09.2020 r. (czwartek) – MDK – Galeria
– Nowi uczestnicy, godz. 17.00 – 17:30

AKADEMIA MŁODYCH REPORTERÓW – Joanna Sadowska, Mirosław Majewski

17.09.2020 r. (czwartek) – MDK przy Czapli, sala nr 14

godz. 17.00

Obecność na zebraniu obowiązkowa podobnie, jak założenie przez rodziców maseczek lub przyłbic.

DANCE TEAM – Izabela Ćwir

Pierwsze zajęcia grup tanecznych Dance Team odbędą się 17 września (czwartek).
15.45-16.30 gr. do 7 lat
17.00-17.45 gr. 8-9 lat
18.15-19.00 gr. 10 lat i więcej oraz grupa Cookie Team

Szczegóły odnośnie zajęć zostaną przesłane drogą SMS lub mailową do dnia 14.09.

Jeśli ktoś z Państwa nie otrzyma informacji proszę o kontakt mailowy: danceteam.mdk@gmail.com

ZGRANA GRUPA, DZIECIĘCY ZESPÓŁ MUZYCZNO-RYTMICZNY – Izabela Ćwir

Pierwsze zajęcia Zgranej Grupy oraz zespołu muzyczno-rytmicznego odbędą się 21 września (poniedziałek).
15.15-16.00 gr. 5 latków
16.30-17.15  gr. 6-7 lat
Szczegóły odnośnie zajęć zostaną przesłane drogą SMS lub mailową do dnia 14.09.
Jeśli ktoś z Państwa nie otrzyma informacji proszę o kontakt mailowy: danceteam.mdk@gmail.com

PRACOWNIA PLASTYCZNA PLASTELOWNIA – Violetta Furtak

15.09 (wtorek) – godz. 16:00 – Grupa Plastelownia – kontynuacja – sala teatralna MDK

15.09 (wtorek) – godz. 17:30 – nowi uczestnicy zajęć – sala teatralna MDK

STUDIO TEATRU WYOBRAŹNI – Mirosław Majewski

18.09.2020 – godz.17.00 – MDK

TEATR TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ

ZESPÓŁ MUZYCZNY – Łukasz Żebrowski

ZESPÓŁ TAŃCA JAZZOWEGO BALLO – Sabina Englot

PRACOWNIA MODELARSKA DEDAL I IKAR – Tadeusz Stachniuk