SPOTKANIA ORGANIZACYJNE

HARMONOGRAM SPOTKAŃ ORGANIZACYJNYCH RODZICÓW
UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ KÓŁ ZAINTERESOWAŃ
MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY W CHEŁMIE

AKADEMIA MŁODYCH REPORTERÓW – Joanna Sadowska, Mirosław Majewski
18 września – godz. 17:00 – MDK

STUDIO TEATRU WYOBRAŹNI – Mirosław Majewski
18 września – godz. 17:00

TEATR TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ – Violetta Furtak
19 września – godz. 17:00 – sala teatralna

INDYWIDUALNE ZAJĘCIA WOKALNE – Anna Bobruś
17 września – godz. 16:30

ZESPÓŁ WOKALNY DEMEX – Marian Skiba
16 września – godz. 17:00

NAUKA GRY NA KEYBOARDZIE – Marian Skiba
16 września – godz. 17:00

NAUKA GRY NA KEYBOARDZIE – Izabela Harcej
24 września – godz. 16:30

ZESPÓŁ MUZYCZNY – Łukasz Żebrowski
2 października – godz. 16:00 – Studio Squat mieszczące się na dole w  ChDK (od wejścia na lewo i po schodach w dół)

RADIO INACZEJ – Anna Bobruś
Termin wkrótce

DZIECIĘCY ZESPÓŁ MUZYCZNO-RYTMICZNY – Karolina Chorąży
9 września – godz. 18:00

ZGRANA GRUPA – Karolina Chorąży, Izabela Ćwir
9 września – godz. 17:00

PRACOWNIA PLASTYCZNA COLOR WHEEL – Elżbieta Krzywicka
23 września – godz. 17:00 – „Galeria na Górce”

PRACOWNIA PLASTYCZNA MODNA SZTUKA – Justyna Malicka-Sławińska
18 września – godz. 18:00 – osoby kontynuujące zajęcia
19 września – godz. 18:00 – osoby rozpoczynające naukę

PRACOWNIA PLASTYCZNA PLASTELOWNIA – Violetta Furtak
9 października – godz. 18:15 – MDK

KLUB TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZY MŁODZIK – Sławomir Korpysz
19 września – godz. 15:30 – MDK

TWIST BOOGIE – Jacek Gumienny
13 września – godz. 17:30 – MDK

TWIST BOOGIE – Ewa Harańczyk
17 września – godz. 18:00

DANCE TEAM – Izabela Ćwir
11 września – godz. 16:30 – osoby kontynuujące naukę
11 września – godz. 18:00 – osoby rozpoczynające naukę

ZESPÓŁ TAŃCA JAZZOWEGO BALLO – Sabina Englot
3 września – wtorek – godz. 16:00 – BALLO II
3 września – wtorek – godz. 17:00 – BALLO JUNIOR
4 września – środa – godz. 16:00 – BALERINKA
4 września – środa – godz. 16:30 – BALLO I
4 września – środa – godz. 17:00 – BALLO ART

GRUPA PAPARAZZI – Aleksandra Borysiewicz
18 września – godz. 17:00

PRACOWNIA MODELARSKA DEDAL I IKAR – Tadeusz Stachniuk
16 września – godz. 16:00 – Gimnazjum nr 2, sala nr 16