Warsztaty międzykulturowe

Gwarno, wesoło i twórczo było w środę (15 czerwca) w MDK. Wszystko za sprawą integracyjnych warsztatów międzykulturowych, w których brały udział dzieci z ośrodka dla cudzoziemców w Łukowie, ukraińscy uczniowie z SP nr 7, Orkiestra Wszystko Gra oraz tancerze Boogie Twist Kids i Sweet Dance MDK.

W programie znalazł się występ dzieci z ośrodka oraz warsztaty artystyczne. Dzieci wspólnie tańczyły i bawiły się, robiły slimy, chełmskie magnesy oraz grały na bębnach. Na koniec dla wszystkich był pyszny poczęstunek.
Organizatorem wydarzenia był Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie. Współorganizatorem: Stowarzyszenie dla Ziemi. Występ dzieci odbył się w ramach projektu „Obcy? Zbliżenia” finansowanego ze środków Fundacji Drzewo i Jutro. Poczęstunek dla uczestników przygotowała Fundacja dla Kultury z Warszawy.

WIĘCEJ ZDJĘĆ