Za co kochamy nasze miasto ?

Z okazji Walentynek na Pl. im. Edwarda Łuczkowskiego ustawione zostało wielkie serce, na którym mogliście napisać życzenia dla swoich sympatii, mieszkańców czy samego Miasta i przede wszystkim napisać za co kochamy nasze miasto.

Jedną z atrakcji był też sympatyczny Miś który rozdawał mieszkańcom słodkie niespodzianki. Wśród nich ciasteczka z wróżbą dla zakochanych.
W tym samym czasie, w Urzędzie Miasta Chełm, pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz studenci Medycznego Studium Zawodowego przeprowadzali pomiar ciśnienia. Służyli również radą wszystkim zainteresowanym
Organizatorami Walentynkowego wydarzenia byli.
Urząd Miasta Chełm
Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie
Chełmski Dom Kultury
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
Medyczne Studium Zawodowe w Chełmie
Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Chełmie
Żłobek Miejski Chełmskie Niedźwiadki

Zobacz także