BYŁO

Kolorowe powitanie lata

Taniec, piosenka, konkursy z nagrodami, pokazy i oczywiście różnego rodzaju warsztaty przygotowane specjalnie dla dzieci i nie tylko. W tym wszystkim można było uczestniczyć jak i obejrzeć, podczas imprezy zorganizowanej z okazji powitania lata...

Konkurs „Przydrożne kapliczki i krzyże”

Turystki z Klubu Turystycznego „MłoDziK” – Monika Spodniewska i Natalia Jarzynowska uczestniczyły w Konkursie „Znaki wiary i pamięci w powiecie chełmskim – przydrożne kapliczki i krzyże” zorganizowanym przez Stowarzyszenie „Edukator” Szkołę Podstawową w Czułczycach...

Znamy zwycięzców turnieju

Jury wybrało zwycięzców Turnieju Tańca Online. Zapraszamy do zapoznania się z protokołem posiedzenia:  on line -protokół Wszystkim tancerzom serdecznie gratulujemy!

Spektakl Czerwony Kapturek

Zapraszamy w sobotę 26 czerwca na kolejny spektakl z cyklu Wiosna Teatralna z MDK. Bezpłatne wejściówki dostępne w MDK przy ul. Pocztowej 41.

To były naprawdę Szalone Skarpety

To był pierwszy pokaz Grupy Improv – Szalone Skarpety. Złożyły się na niego krótkie formy oparte na sugestiach publiczności! Było wesoło, nieprzewidywalnie i oczywiście premierowo!

Artystyczne Wakacje z MDK 2021

Zapraszamy na Artystyczne Wakacje z MDK. Przed Wami moc atrakcji i inspiracji artystycznych pod czujnym okiem najbardziej kulturalnie zakręconej ekipy MDK.