GRAFIK ZAJĘĆ

TYGODNIOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ – 2021/2022

Orkiestra Wszystko Gra – Anna Bobruś

(FILIA PRZY CZAPLI MDK)

 


IMPRO TEATR Basia Szarwiło

SOBOTA:
9.00- 11.00 Impro Teatr Szalone Skarpety (młodzież)
11.00- 13.00 Mała Akademia Teatralna (młodzież)


Mała Akademia Teatralna – Elżbieta Rojek

SOBOTA:

09.00-13.00 – Mała Akademia Teatralna


Nauka gry na keyboardzie – Izabela Harcej

PONIEDZIAŁEK:

13.30-15.00

15.00-16.30

WTOREK:

13.30-15.00

15.00-16.30

ŚRODA:

13.30-15.00

15.00-16.30

CZWARTEK:

13.30-15.00

15.00-16.30

PIĄTEK:

14.00-15.30

 


Nauka gry na keyboardzie – Marian Skiba

 


Zespół wokalny Demex – Marian Skiba

 


Wytwórnia Dźwięku i Obrazu „Periscope” – Łukasz Żebrowski

(FILIA PRZY CZAPLI MDK)

 


Pracownia Plastyczna Color Wheel – Elżbieta Krzywicka

(FILIA PRZY CZAPLI MDK)

PONIEDZIAŁEK:

WTOREK:

ŚRODA:

CZWARTEK:

PIĄTEK:


Pracownia Plastyczna Modna Sztuka – Justyna Malicka-Sławińska

PONIEDZIAŁEK:

17.00-18.30 – grupa mieszana

WTOREK:

15.00-16.30 – grupa mieszana

17.00-18.30 – grupa starsza

ŚRODA:

14.45-16.15 – grupa młodsza

16.15-18.30 – grupa licealna

CZWARTEK:

15.00-16.30 – grupa młodsza

17.00-18.30 – grupa starsza

PIĄTEK:

15.00-17.15 – grupa starsza

 


Pracownia plastyczna Plastelownia – Violetta Furtak

 


Zakręceni Makramą – Justyna Maliszewska

(FILIA PRZY CZAPLI MDK)

PONIEDZIAŁEK:

16.00-18.30 (20.09.2021)

ŚRODA:

16.00-18.30 (15,22,29.09)

 


Klub Turystyczno-Krajoznawczy MłoDzik – Sławomir Korpysz

(FILIA PRZY CZAPLI MDK)

WTOREK:

15.00 – 18.00

CZWARTEK:

15.00-18.00


Twist Boogie – Jacek Gumienny

(FILIA PRZY CZAPLI MDK)

PONIEDZIAŁEK:

16.00-17.30 – Gr IV D/M początkująca,

17.30-19.00 -Gr. I M zaawansowana

WTOREK:

17.00-18.30 – Gr. III D średniozaawansowane

ŚRODA:

16.00-17.30 – Gr. III D średniozaawansowane,

17.30-19.00 – Gr II M średniozaawansowana

CZWARTEK:

16.00-17.30 – Gr IV D/M początkująca,

17.30-19.00 – Gr. I M zaawansowana

PIĄTEK:

16.30-18.00 – Gr II M średniozaawansowana

18.00-19.30 – Gr. I M zaawansowana

 


Twist Boogie – Ewa Harańczyk

 


Zespół Tańca Jazzowego Ballo – Sabina Englot

(FILIA PRZY CZAPLI MDK)

PONIEDZIAŁEK:

15.30-17.00 – BALERINKA

WTOREK:

15.30-17.00 – BALLO II

17.00-18.30 – BALLO JUNIOR

ŚRODA:

15.30-17.00 – BALLO ART

17.00-18.30 – BALLO I

CZWARTEK:

15.30-17.00 – BALLO II

17.00-18.30 – BALLO JUNIOR

PIĄTEK:

15.30-17.00 – BALLO I

17.00-18.30 – BALLO ART


Dance Team – Izabela Ćwir

(FILIA PRZY CZAPLI MDK)

PONIEDZIAŁEK:

14.30-16.00 – Crazy Team

16.15-18.00 – Cookie Team
18.00-19.45 – Cookie Team

ŚRODA:

14.45-16.15 – Grupa 6-8 lat

16.15-17.45 – Grupa 10-13 lat

CZWARTEK:

14.45-16.15 – Crazy Team

16.15-17.45 – Galaxy Team Grupa 9-10 lat

17.45-20.00 – Cookie Team

 


Pracownia Modelarska Dedal i Ikar – Tadeusz Stachniuk

(FILIA PRZY CZAPLI MDK)


Grupa Paparazzi – Aleksandra Borysiewicz

(FILIA PRZY CZAPLI MDK)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.