SPOTKANIA ORGANIZACYJNE

HARMONOGRAM SPOTKAŃ ORGANIZACYJNYCH RODZICÓW
UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ KÓŁ ZAINTERESOWAŃ
MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY W CHEŁMIE

IMPRO TEATR – dzieci i młodzież – Basia Szarwiło

Zajęcia Młodzież + Impro, Mała Akademia Teatralna –  MDK, 18.09.2021 godz. od 9:00 – 13:00 (pierwsze zajęcia)

Zajęcia z dziećmi: od 20.09.2021; I grupa – 15:00 – 16:30  /  II grupa – 16:30 – 18:00

MAŁA AKADEMIA TEATRALNA – Elżbieta Rojek

Mała Akademia Teatralna –  MDK, 18.09.2021 godz. od 9:00 – 13:00

NAUKA GRY NA KEYBOARDZIE – Izabela Harcej

spotkanie organizacyjne – 16.09.2021 godz. 16:00

NAUKA GRY NA KEYBOARDZIE – Marian Skiba

spotkanie organizacyjne – 13.09.2021 godz. 18:00

GRUPA PAPARAZZI – Aleksandra Borysiewicz

ORKIESTRA WSZYSTKO GRA – Anna Bobruś

o terminie spotkania i o zajęciach nauczyciel poinformuje indywidualnie drogą meilową od 10.09.2021

PRACOWNIA PLASTYCZNA COLOR WHEEL – Elżbieta Krzywicka

Spotkania organizacyjne: – Filia MDK, ul. Czarneckiego 8

Dzieci początkujące – 15.09.2021 godz. 17:00

Dzieci kontynuujące zajęcia – 15.09.2021 godz. 17:45

PRACOWNIA ” ZAKRĘCENI MAKRAMĄ” – Justyna Maliszewska

informacje o zajęciach nauczyciel prześle drogą meilową.

KLUB TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZY MŁODZIK – Sławomir Korpysz

TWIST BOOGIE – Jacek Gumienny

Spotkanie organizacyjne – 8 .09.2021 godz. 17:30 – Filia MDK, ul. Czarneckiego 8

TWIST BOOGIE – Ewa Harańczyk

Nowa grupa – ma zebranie organizacyjne 16-go września ( czwartek) o 17- tej.
GRUPA SWING DANCE KIDS I SWING DANCE – pierwsze zajęcia ma 14- go września o 16-tej ( wtorek)
GRUPA BOOGIE TWIST KIDS oraz stara GRUPA MINI ruszają 15- go września ( środa) 16-ta do 17.30
GRUPA MINI BOOGIE TWIST ( stara FRESH) zaczyna również 15-go września ( środa) 17.30 do 19- tej.

ZESPÓŁ WOKALNY DEMEX – Marian Skiba

spotkania organizacyjne grup Demex i Mini Demex – 13.09.2021 godz. 17:00

PRACOWNIA PLASTYCZNA MODNA SZTUKA – Justyna Malicka-Sławińska

Konsultacje z rodzicami w sprawie grafiku zajęć drogą emeilową- 2.09.2021 w godz. 10-12 i 15-17

Nauczyciel będzie się kontaktować z rodzicami indywidualnie drogą emeilową

adres email do nauczyciel : justymasla@gmail.com

AKADEMIA MŁODYCH REPORTERÓW – Joanna Sadowska, Mirosław Majewski

DANCE TEAM – Izabela Ćwir

Spotkania organizacyjne / pierwsze zajęcia: – Filia MDK, ul. Czarneckiego 8

Poniedziałek 13.09.
15.00-16.00 Crazy Team Gr. Kontynuująca
16.30-17.30 Galaxy Team Gr. Kontynuująca i Dzieci w wieku 9-10 lat

Środa 15.09.
15.00-15.45 Dzieci w wieku 6-8 lat
16.30-18.00 Dzieci w wieku 11-13 lat

Czwartek 16.09.
16.00-18.15 Cookie Team Gr. Kontynuująca

PRACOWNIA PLASTYCZNA PLASTELOWNIA – Violetta Furtak

Spotkania organizacyjne:

Nowe Grupy:

z I etapu rekrutacji – 15.09.2021, godz. 16:00

z II etapu rekrutacji – 15.09.2021, godz. 16:45

Dzieci kontynuujące zajęcia – informacje będą udzielane telefonicznie

STUDIO TEATRU WYOBRAŹNI – Mirosław Majewski

TEATR TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ

ZESPÓŁ MUZYCZNY – Łukasz Żebrowski

ZESPÓŁ TAŃCA JAZZOWEGO BALLO – Sabina Englot

Konsultacje z rodzicami w godzinach zajęć poszczególnych grup. – Filia MDK, ul. Czarneckiego 8

PRACOWNIA MODELARSKA DEDAL I IKAR – Tadeusz Stachniuk