GRAFIK ZAJĘĆ

UWAGA ZMIANY W GRAFIKU!

Informacje będą na bieżąco aktualizowane

W dniu 2 maja nie odbędą się zajęcia w pracowni Słówka.

W dniach 7-9.05 zajęcia z p. Aleksandrą Borysiewicz są odwołane.

TYGODNIOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ 2023-2024

Pracownia wokalno-muzyczna Orkiestra Wszystko Gra – Anna Bobruś

(FILIA MDK PRZY CZAPLI)

PONIEDZIAŁEK:
16.00-17.35 (Mała orkiestra)
17.40-18.25 (Sekcja bębniarska)
18.30-19.15 (Nauka gry na ukulele)

WTOREK:
18.25-20.00 (Duża orkiestra)

CZWARTEK:
18.25-20.00 (Duża orkiestra)

PIĄTEK:
16.00-17.35 (Mała orkiestra)
17.40-18.25 (Sekcja bębniarska)
18.30-19.15 (Nauka gry na ukulele)

SOBOTA:
10.00-11.35 (Mała orkiestra)
11.40-12.25 (Sekcja bębniarska)
12.30-13.15 (Nauka gry na ukulele)
13.20-14.55 (Bardzo duża orkiestra)

 


 

Studio Teatru Wyobraźni –  Mirosław Majewski

WTOREK:
15.30-17.55

CZWARTEK:
15.30-17.55


Młodzieżowe Studio Filmowe –  Mirosław Majewski

(FILIA MDK PRZY CZAPLI)

PONIEDZIAŁEK:
14.00-15.35

ŚRODA:
16.00-19.15

PIĄTEK:
14.00-15.35


Piosenka w Teatrze –  Mirosław Majewski

PONIEDZIAŁEK:
16.00-17.35

PIĄTEK:
16.00-17.35

 


Zespół Keyboardowy Allegro – Izabela Harcej

PONIEDZIAŁEK:
14.00-15.35 (grupa I)

WTOREK:
14.00-15.35 (grupa II)

ŚRODA:
14.00-15.35 (grupa I)
15.40-17.15 (grupa II)

CZWARTEK:
14.00-15.35 (grupa I)

PIĄTEK:
15.00-16.35 (grupa II)


Dziecięcy Zespół Wokalno-Instrumentalny Marakaski – Izabela Harcej

PONIEDZIAŁEK:
15.40- 17.15 

WTOREK:
15.40- 17.15 

CZWARTEK:
15.40- 17.15 


Nauka gry na keyboardzie – Marian Skiba

WTOREK:
15.00 – 17.25

ŚRODA:
14.30 – 17.45

CZWARTEK:
15.25 – 16.10


Zespoły wokalne Demex i Mini Demex – Marian Skiba

PONIEDZIAŁEK:
15.00–15.45 (Zespół Mini Demex grupa III)
15.50-17.25 (Zespół DEMEX)
17.30–18.15 (Zespół Mini Demex grupa II)

WTOREK:
17.30–18.15 (Zespół Mini Demex grupa I)

CZWARTEK:
16.15–17.00 (Zespół Mini Demex grupa III)
17.05–17.50 (Zespół Mini Demex grupa II)

PIĄTEK:
15.45–17.20 (Zespół DEMEX)
17.30–18.15 (Zespół Mini Demex grupa I)


Pracownia dźwięku i obrazu Beat Buildes – Łukasz Żebrowski

(FILIA PRZY CZAPLI MDK)

PONIEDZIAŁEK:
14.00-15.35 (Małolaci)
15.40-17.15 (Nieletni)

WTOREK:
15.30-17.05 (Małolaci)
17.10-18.45 (Nieletni)

ŚRODA:
15.00-16.35 (Małolaci)
16.40-18.15 (Edukacyjne Studio Nagrań)

CZWARTEK:
15.50-17:25 (Małolaci)
17.30-19.05 (Nieletni)

PIĄTEK:
14.15-15.50 (Edukacyjne Studio Nagrań)


Pracownia Plastyczna Color Wheel – Elżbieta Krzywicka

(FILIA MDK PRZY CZAPLI)

Grupa I
Poniedziałek, Środa
Od 14.00 – 15.35

Grupa II
Poniedziałek, Środa
15.40 – 17.15

Grupa III
Wtorek, Czwartek
14.00 – 15.35

Grupa IV
Wtorek, Czwartek
15.40 – 17.15

Grupa V
Piątek
14.00 – 15.35


Pracownia Plastyczna Modna Sztuka – Justyna Malicka-Sławińska

PONIEDZIAŁEK:
16.15-18.40 (GRUPA III)

WTOREK:
14.00-15.35 (GRUPA II)
16.00-18.25 (GRUPA IV)

ŚRODA:
16.00-18.25 (GRUPA V)

CZWARTEK:
14.00-15.35 (GRUPA II)
16.00-17.35 (GRUPA I)

PIĄTEK:
15.00-17.25 (GRUPA VI)


Pracownia plastyczna Plastelownia – Violetta Furtak

PONIEDZIAŁEK:
14.20-15.55 (8-latki)
16.00-17.35 (9-latki)
17.40-18.25 (6-latki)

WTOREK:
14.30-16.05 (Grupa starsza)
16.10-17.45 (7-latki)

ŚRODA:
14.20-15.55 (8-latki)
16.00-17.35 (9-12 lat)
17.40 – 18.25 (6-latki)

CZWARTEK:
14.30-16.05 (Grupa starsza)
16.10-17.45 (9-latki)


Klub Boogie Twist – Jacek Gumienny

(FILIA MDK PRZY CZAPLI)

WTOREK: 17.00-19.25
PIĄTEK: 17.00-19.25


Klub Boogie Twist & Swing Dance – Ewa Harańczyk

PONIEDZIAŁEK: 
16.00- 17.35 nowa grupa po 15.09.

WTOREK:
16.00-17.35 FRESH BOOGIE TWIST – 
17.40-19.15 BOOGIE TWIST KIDS

ŚRODA:
16.00- 17.35 SWING DANCE KIDS
17.40-19.15 SWING DANCE JUNIORS

CZWARTEK:
16.00- 17.35 FRESH BOOGIE TWIST
17.40-19.15 BOOGIE TWIST KIDS

PIĄTEK:
16.00- 17.35 SWING DANCE KIDS
17.40-19.15 SWING DANCE JUNIORS


Zespół Tańca Jazzowego Ballo – Sabina Englot

(FILIA MDK PRZY CZAPLI)

PONIEDZIAŁEK:
14:35 – 17:00 (BALLO I)

WTOREK:

 15.25-17.00 (BALLO II)
 17.05-18.40  (BALLO JUNIOR)

ŚRODA:

 15.25-17.50 (BALLO I)
 17.55-19.30  (BALLO ART)

CZWARTEK:

 15.25-17.00 (BALLO II)
 17.05-18.40  (BALLO JUNIOR)

PIĄTEK:
15.25-17.00 (BALLO ART)


Dance Team – Izabela Ćwir-Drzazga 

(FILIA MDK PRZY CZAPLI)

PONIEDZIAŁEK:
12.15-13.00 (New Team)
13.05-14.40 (Crazy Team)
16.25-18.00 (New Team)

ŚRODA:
11.25-12.10 (Crazy Team)
13.05-16.20 (Galaxy Team)
16.25-18.00 (New Team)

CZWARTEK:
13.35-16.00 (Crazy Team)

PIĄTEK:
12.15-13.00 (New Team)


Pracownia Modelarska Dedal i Ikar – Tadeusz Stachniuk

(FILIA MDK PRZY CZAPLI)

PONIEDZIAŁEK:
16.00-18.25 (Modelarstwo lotnicze)

ŚRODA:
16.00-19.15 (Modelarstwo lotnicze)

PIĄTEK:
16.00-18.25 (Modelarstwo lotnicze)


Pracownia Złote Rączki – Tadeusz Stachniuk

(FILIA MDK PRZY CZAPLI)

WTOREK:
16.00-17.35 (Złote Rączki I)
17.40-19.15 (Złote Rączki II)

CZWARTEK:
16.00-17.35 (Złote Rączki I)
17.40-19.15 (Złote Rączki II)

 


Grupa Paparazzi/Młody Animator – Aleksandra Borysiewicz

(FILIA MDK PRZY CZAPLI)

WTOREK:
15.45-18.10 (Grupa Paparazzi)
18.15-19.50 (Młody Animator)

CZWARTEK:
15.45-18.10 (Grupa Paparazzi)
18.15-19.00 (Młody Animator)


Pracownia Ekoludki – Joanna Sadowska

(FILIA MDK PRZY CZAPLI)

PIĄTEK:
15.00-18.15


Pracownia S(ł)ówka – Joanna Sadowska

(FILIA MDK PRZY CZAPLI)

CZWARTEK
15.00-18.15

Skip to content