PRACOWNIA ZŁOTE RĄCZKI/KLUB MODELARSKI DEDAL I IKAR

PRACOWNIA

 ZŁOTE RĄCZKI

Nauczyciel: Tadeusz Stachniuk

 

Kreatywne, edukacyjne zajęcia dla najmłodszych. Dziecięce rękodzieło użytkowe: gry zręcznościowe, zabawki, breloczki, bransoletki, dziecięca biżuteria, zakładki do książek wykonywane w technice plastikowej kanwy, koralików nawlekanych i zaprasowywanych, quillingu oraz wielu innych (w wersji dla początkujących). Również wykorzystywanie materiałów z recyklingu.

KLUB MODELARSKI DEDAL I IKAR

Nauczyciel: Tadeusz Stachniuk

 

Zrzeszamy pasjonatów miniaturowego lotnictwa. Na zajęciach budujemy modele latawców, szybowców halowych, balonów na ogrzane powietrze, szybowców swobodnie latających, samolotów latających na uwięzi i samolotów zdalnie sterowanych z napędem elektrycznym oraz spalinowym. Na treningach uczymy się kierowania zbudowanymi modelami, doskonalimy technikę startu, opanowujemy sposoby szukania noszeń termicznych, dopracowujemy celność lądowań. W przypadku samolotów akrobacyjnych, pracujemy nad precyzją pilotażu.

Nie tylko samoloty, latawce i inne „maszyny” latające są atrakcją naszej pracowni. Zapraszamy również entuzjastów samochodowego szaleństwa w miniaturze. W „stajni” czekają na ujeżdżenie trzy rasowe terenówki Himoto „Trojan” z napędem na cztery koła i wydajnym motorem. Spotykamy się w budynku Filii MDK przy ul. Czarnieckiego 8.

Uczestnikom naszych zajęć umożliwiamy udział w atrakcyjnych treningach, zawodach i piknikach modelarskich. Ponadto uczestniczymy w zawodach miejskich, wojewódzkich i ogólnopolskich z mistrzostwami Polski włącznie.

Skip to content